Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak a folyamatosan...

Mit csináljak a folyamatosan visszatérő üresség-érzetemmel?

Figyelt kérdés
Nem akarok p*icsogni de 12 éves korom óta ez van. Rengeteg kreativitást és fejlődést igénylő hobbim van amiben ki tudom fejezni magam de mikor ez az érzés uralkodik el rajtam akkor nem találom bennük az értelmet. Hiába alszom 9-10 órákat a szemem folyton karikás és fáradt vagyok. Nem találok örömöt a munkámban sem amit elvileg szeretek. És ez a zombi mód tart általában max egy-két hónapig, minimum pár hétig. Mindent megpróbáltam, ittam vizet, egészségesen ettem, sportoltam, mindent amit mások tanácsoltak valaha. Volt valaki már ilyen szituációban? Mi a megoldás?

2019. jan. 9. 11:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem említeni a gyakran kínzó gyomorideget is amitől néha nehezebben tudok aludni és emészteni
2019. jan. 9. 11:38
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Valami bánt,valami hiányérzeted van,ennek az okát találd meg.
2019. jan. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elõzõ vagyok én is ezt érzem sokszor, mert nincs boldogságom és örömöm.Csak a lehuzást kapom az élettõl.
2019. jan. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De épp ez az, hogy nincs semmi amitől így kéne érezzek. Jó munkahelyem van, párom aki szeret, a családi helyzetem rémes de már egyre kevesebb közöm van hozzá és nem hinném hogy ez lenne az oka.
2019. jan. 9. 12:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ideje lenne komolyabban foglalkoznod önismerettel, lehet, hogy valami olyan trauma, régi minta okozza amiről nincs tudatos emléked. Olvass utána, nagyon hasznos dolog.
2019. jan. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tegnap én is találtam két üvegpalackot, amelyeknek üresség-érzetük volt. Telitöltöttem őket apámtól kapott borral, ők meg vidáman mondták, hogy már nincs üresség-érzetük. Valami hasonlót tudnék neked is javasolni. ;-)
2019. jan. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
pszichologus. de most komolyan. valami lelki erederu dolog lehet a hatterben, esetleg egy elfolytott trauma. ha mar 12 eves korod ota tart epp ideje vele elmenned dokihoz
2019. jan. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én még a helyedben elmennék a körzeti dokihoz is, kérnék egy teljes laborbeutalót, elmondanám neki, hogy alvászavar, fáradékonyság, dekoncentráltság, depresszió, esetleg hajhullás, súlyváltozás(?)... és hogy ezért legyen szíves TSH-t is írjon fel, mert azt többnyire nem szokták, mert kicsit drága.


Így kiderül, hogy nincs-e pajzsmirigy problémád.


Nem azt mondom, hogy ez minden depi oka, ill. ha ez kezelik, akkor tuti nem leszel depis, de kiszűrhető az egyik lehetséges kiváltó, ill. rásegítő ok.

2019. márc. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!