Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Álmatlanság ellen valakinek...

Álmatlanság ellen valakinek van tapasztalata a Frontin 0,25mg gyógyszerrel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Régóta küszködök álmatlansággal és jelenleg több mint 30 órája fent vagyok. Fáradt vagyok, de még mindig nem tudnám elképzelni, hogy sikerül elaludnom. Az orvosom ezt a Frontint írta fel, de több helyen olvastam, hogy baromira hozzászokhat a szervezet és a leszokás még nehezebb lehet. Viszont ez az álmatlanság is, ami már több éve jelentkezik nálam többször, ez is egy borzasztó állapot... kicsit tanácstalan vagyok, de röviden a kérdésem, hogy van-e tapasztalatotok a Frontin-nal kapcsolatban, vagy esetleg tudtok-e valami hasonló erősségű, de biztonságosabb nyugtatóról álmatlanság ellen?
2019. jan. 9. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Ideiglenesen, 1-1 éjszaka segít(het) elaludni, de alapvetően nem erre való... Ha elkezded szedni minden nap, akkor egy idő után több és több kell majd belőle, hogy hasson.

Relaxáiós módszer, háttérben lévő okok feltárása stb hátha segítene és meghozná a kívánt eredményt.

2019. jan. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ment a zöld pacsi!
2019. jan. 9. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe ne jusson beszedni.

Közeli rokonbol 2 is frontinal alszik el. Durvan rá lehet függni.

2019. jan. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%

Úgy aludhatsz el, ha becsukod a szemed és elképzeled, hogy a szeretet beömlik a szemeden keresztül. Szép lassan megtelik a lábújjad, bokád, és így tovább, nagyon lassan.

Ha valami elterelő gondolat van, hagyd magára, és folytasd.


Az elalváshoz is erő kell, mert akkor egy másik világba kerülsz. Ne akarj elaludni, mert ez a kényszer nem fog eredménnyel járni. Olvashatsz elalvás előtt valami unalmas könyvet nagyon figyelmesen, lassan.

2019. jan. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!