Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertek olyan lányt/nőt aki...

Ismertek olyan lányt/nőt aki a karrier miatt egy tervezett ideig nincs kapcsolatban és nem is "kezelteti" magát? Vagy ilyen csak fiúban/férfiben van?

Figyelt kérdés
2019. jan. 9. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Ha a kezeltetest a szexre erted, akkor igen ismerek olyat.

Azert nem fekszik ossze senkivel mert nem akar egy ejszakas kapcsolatot, plane nem egy idegennel aki kitudja mit hordoz, es fel hogy jobban belebonyolodna es kisulne valami belole. De az ilyen karrieristak folott elszallnak az evek es azon kapja magat hogy csalad is kellene mar

2019. jan. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen egyik legjobb barátnőm. Szép nő nagyon, harmincon felüli. Mondjuk neki volt két szörnyű kapcsolata+ rossz apakép. Tudatosan kerüli az ilyen helyzeteket. A munkája miatt nincsen energiája másra és nagyon magának való. De én őt nem nevezném karrieristának. Úgy általában kerüli az új emberi kapcsolatokat. Többször mondta, hogy lehet egész életében nem lesz már senkije és ebbe beletörődik.

Másik meg egy nőismerősöm, aki 33 éves, de még soha nem volt senkije. Nála más okok is vannak, szerepet játszik a saját élete rendbetétele, munka, de ő sem akar nagyon kapcsolatot. És egyikük sem él nemi életet.

2019. jan. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, nem kell elítélni, ha valaki tudatosan szingli. Úgy lehet vele, hogy inkább vár még a szerelemmel, mert nem terem minden bokorban. Amondó vagyok, hogy inkább egyedül legyen valaki, mint egy rossz kapcsolatban.
2019. jan. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!