Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokan tényleg azt akarják...

Sokan tényleg azt akarják kinyögni, hogy a saját anyagi eredmény is szégyen és ismerkedéskor titkolni kell?

Figyelt kérdés

Nincs szó semmiféle örökségről, nem tiportam keresztül senkin, nem vágtam gallyra a környezetemet és nem hagytam el a barátaimat miközben elég jó jövő az ahova vezet az útam.

Én egyszerű gyerek maradtam, remélem és nem is egy nagy valami amivel bánni fogok de azért megengedhetem magamnak, hogy legyen minden földrészen pár vidéki házam ahova elmehetünk kikapcsolni..

Vagy mondjuk ilyen, hogy éveket szeretnék a párommal úgy tölteni, hogy csak airbnb-s házakban élünk folyamatosan, megszakítás nélkül..

Szóval ez miért baj? Nem a pénzemmel feszengek csak egyszerűen ezek életem részei, célok, eredmények..

Miről másról beszéljek, ez az én életem, nem fogok színészkedni..


2019. jan. 10. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
beszelj nyugodtan rola, legy buszke az eredmenyeidre. csak ne legy lenezo mas eredmenyeivel szemben. illetve sok irigy emberrel fogsz osszefutni emiatt, oket ignorald, ahogy a golddiggereket is
2019. jan. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A saját eredmény egyáltalán nem szégyen! Nincs ezzel semmi gond.

De ha rögtön az első beszélgetés során már erre tereled a szót, az már keményen dicsekvés és nagyképűség.

Ha valóban az az egyszerű ember maradtál, aki voltál, akkor inkább a másikra figyelj, és ezt a témát egy ideig hagyd a háttérben. Elég, ha azt mondod, hogy anyagilag biztos lábakon állsz pár évig.

És ne feledd, ha ismerkedéskor meglobogtatod a bankkártyádat, az emberek többsége már nem az igazi arcát fogja mutatni neked.

Nem kell színészkedni, nem kell titkolózni. De ha az embereket tényleg meg akarod ismerni, előbb hagyd őket kibontakozni... Hidd el, érdemes! (Rólunk nem tudja senki, mennyi pénzünk van, és örülök neki, mert jó pár ember kihullott a rostán az első 5 mondat után)

2019. jan. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi az hogy sokan? Mondott ilyet valaha bárki?
2019. jan. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!