Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan nézzek ki idősebbnek?

Hogyan nézzek ki idősebbnek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és szerintem nagyon fiatalnak nézek ki. Kondizok, alapvetően izmos vagyok, de nem vagyok magas (175centi), nincs arcszőrzeten, és az egész arcszerkezetem olyan mint ha 14-15 évesnek néznéki ki. Valaki tudna segíteni? Öltözködéssel próbálkoztam már, próbálok felnőttesebben öltözni, suliban inget hordok, elegánsabb cipőt, olyasmi, egyszerűbb frizurán is van mint a legtöbb felnőttnek, de semmi. Valakinek valami tippje esetleg?
2019. jan. 11. 01:22
 1/8 anonim ***** válasza:

A karizmatika még a beszédedben és a kiállásodban is megjelenhet.

Meg egyszerű dolgokban pl egy férfias karóra, egy jó ing és nem feszes ratyi nadrág.

Sötét farmer.

De nagyon jol tud kinézni a feltürt hosszu ujju ing h csak az alkar látszik ki

Na meg ezek bumszli sport cipők elkerülése egy normális bőr bakancs nagyon odavág

2019. jan. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos azokon kivul amit elmondtal nem nagyon tudsz mit tenni.

Most meg lehet zavaro, de hidd el 20 felett ossze fogod tenni a kezed, hogy fiatalabbnak latszol a korodnal.

Talan annyit tehetsz, hogy a ruhaid szinet fekete, feher, sotetkek, szurke, barna, bordóra korlatozod. Kerulod a vilagoskek, sarga, zold (vidamabb, vilagosabb) szineket.

Plusz beujitasz valami minimalista elegans oraval, aminek a lapjan nincs 4 fele mutato ami mutatja a hőfokot, nanoszekundumot, szélirányt stb.. Hanem egy szimpla letisztult feher vagy fekete hatlapos számok nelkuli, ora perc masoperc mutatóval rendelkezo karórát szerezz be.


Elvezd ki a fiatal eveidet! :)

2019. jan. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17 évesen hova akarsz még akkora felnőttnek tűnni???
2019. jan. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem felnőttnek akarok kinézni, csak annyi hogy elnézve a többi, velem egykorú 17-18 évest úgy nézek ki mintha a kistestvérük lennék.
2019. jan. 11. 05:04
 5/8 nemaRendőrség ***** válasza:

Ez a "fake it till you make it" katasztrófákat szokott eredményezni.

Járj el apukáddal és a haverjaival és figyeld őket

2019. jan. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez az 5-ös angol professzor azt szerette volna velünk magyarokkal tudatni, hogy "addig is, amíg nem teszed meg - imitáld (álcázzad, hamisítsd magadat)".
2019. jan. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hùzd ki magad :)
2019. jan. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És miért érdekel hogy ki mit gondol? Itt van a probléma.
2019. jan. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!