Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki hogy szokott az interneten...

Ki hogy szokott az interneten társasági életet élni?

Figyelt kérdés
Magányos vagyok. Volt egy chat, ahová jó volt feljárni, de sajnos kihalt. Ha valaki tagja ilyen chatnek, ahol csak egy nicknevet kell megadni és meghívna azt megköszönném.

2019. jan. 11. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még itt se.. Sajnos csak a páwa gyökerek irritálnak ezért barátok nem kellenek, barátnő tökre jó lenne de neten is csak a sok instás szutyok van.. Szóval ha találsz valami normálisat esetleg visszahúzódó emberekkel akkor talán érdekel engem is, csak ha nem ilyen 100+ fős a cucc
2019. jan. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is elég magányos vagyok, dehát gyakorin ez nem ritka eset. Pát barátom van, akikkel írkálok messengeren, így kevesbé érzem magam egyedül. Szerintem neked is jobb lenne, ha külön-külön emberekkel alaítanál ki szorosabb kapcsolatot
2019. jan. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
EN itt gyk-án összebratyizok nèhány pasival,aztán elkűldöm őket a levesbe,mert nèmelyikük bunkò.
2019. jan. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én korábban már összeismerkedtem itt 1-2 rendes fiatallal és fel is vettük a kapcsolatot (pl. Messengeren), de idővel valamiért csökkent az érdeklődés egymás iránt... Csak barátságokról volt szó egyébként, fel sem merült, hogy több legyen köztünk.
2019. jan. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

már sehogy.


instagramon fent vagyok, de kétlem, h megfelelő lenne ismerkedésre.

itt is szoktam írogatni, de mikor pl. útitársat kerestem, elég fura emberek írtak privit, de mást témában is kaptam privit, általában mikor megtudták, h nem lány vagyok, már léptek is.


chat.hu: 2014-ben otthagytam, mert már alig voltak

8-10 éve még elég sok emberrel találkoztam onnan, van, kivel azóta is összefutunk néha


gyalogló: alig pár százan vannak fent, zömük idi.ótak, májusi tulajváltás óta felgyorsult a haldoklása, mert szobákat vontak össze, megnehezítették a regisztrálást, eltűnt a felh. lista etc. szóval használhatatlan

2019. jan. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!