Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen esetben...

Szerintetek ilyen esetben pszichológushoz kell mennem?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz családi körülmények között élek, és néha annyira elfajul a helyzet, hogy nem bírom, és önkéntelenül bántom magam. De alapvetően normálisan funkcionálok azt hiszem, csak ilyenkor a tehetetlenség, és a fájdalom ezt váltja ki belőlem. Keressek szakembert? 16 éves vagyok.
2019. jan. 11. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
De még mennyire! Ez pont elég ahhoz, hogy ne mondhasd, hogy normálisan funkcionálsz! Amúgy mik azok a körülmények?
2019. jan. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A család többi tagja állandóan balhézik, mert néhányuk mentális beteg, vagyis igazából mindenki. És veszélyesek egymásra. Néha azon gondolkodom, mentőt hívjak - e, mielőtt bekövetkezik a baj, csak aztán szerencsére nincs olyan komoly testi sérülés, hogy hívjak. Ki akartak emelni a családból, csak az is egy nehéz dolog, mert én nagyon szeretem a szüleimet, csak nem lehet így élni. És ez egy szörnyű dilemma.

De tényleg csak ilyenkor, amikor már remegek, akkor valamiért így jön ki belőlem. Alapvetően iskolába járok, tanulok, haverokkal lógok, sokat nevetek, pozitív személyiség vagyok.

2019. jan. 11. 21:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Hagyd, hogy kiemeljenek a családból, mert a többiek menthetetlenek, neked magadra kell gondolnod. Nem hagyhatod, hogy tönkretegyen a többiek betegsége. Egy kollégiumszerű intézményben nyugodt és gondtalan lehetnél.
2019. jan. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!