Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az nagy gond ha 17 évesen...

Az nagy gond ha 17 évesen nincsenek különösebben céljaim és nem tudom suli után mi legyen?

Figyelt kérdés

2019. jan. 11. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Majd alakul valahogy. Nekem is még alakulóba van a nagy semmi: D
2019. jan. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. Még nem. gondolom 11.-es vagy. Van még egy éved, hogy átgondold mit és hogyan.
2019. jan. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nincs nagy gáz, de a lehetőségeket tartsd fent. Gondolok itt egy jó érettségire. Lefelé mindig tervezhetsz, de felfelé küzde sokkal nehezebb. Egy jó érettségivel mehetsz egyetemre valamilyen szakra, de ha úgy döntesz hogy pl.: a személyi edzés jobban foglalkoztat akkor tanulhatsu annak is, de ha az érettségi szar és kitalálod, hogy közgazdász akarsz lenni akkor egy picit nehezebb dolgod lesz. Jelzem úgy sem lehetetlen csak egy picit körül ményesebb. 🙂
2019. jan. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem gond
2019. jan. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!