Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Wc-zés után hogy hogy ilyen?

Wc-zés után hogy hogy ilyen?

Figyelt kérdés

Nagywczem, ezután letusolok, és ott is megmosom tusfürdővel.

És ha ezután megtörlöm nedves törlővel, akkor nagyon nyomot hagy, és két nedves törlőt elhasználok mire nagyjából jó lesz.


Nektek is ilyen nehéz??? Tisztává tenni?


2019. jan. 12. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Nem, de szerintem te már túlgondolod. WC papírral is teljesen tisztává tudod tenni.
2019. jan. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Zároizmaid hogy állnak?
2019. jan. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem aggódod túl és valóban maradt ott valami, akkor lehet nem jól zár a belső záró izom. Nekem is van ilyen problémám, nehéz csak simán papírral tisztára törölnöm.
2019. jan. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát figyi én öszibtén kicsit bepucsitok és jol beoenyulva törlöm ki nedvessel meg az ánusz rózsa bemélyedéseiböl is kitörlöm a cuccot. De ha fürödhetek utána mert otthon vagyok slkor csak a pucsit kicsit belenyulok(papirt ketté hajtva h ne az ujjam menhen már oda be :D )

Ritkán voltam kondenz csíkos xd

2019. jan. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A fehérnemű nekem sem lesz olyan.

Viszont néha olyan esetben mikor mögöttem van a párom, utána picit elszíneződött a bőre az intim rész fölött.

Először azt hittem, hogy vmi barnás folyás, aztán rájöttem, hogy más volt.

Ez izzadós, kimelegedős szexnél volt.


Ti jártatok már így?


Pedig akkoriban is mindig mosakodtam wc után. Most meg már nedves törlőt is használok.

2019. jan. 12. 16:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem alaposabban töröldát az ánusz rozsát
2019. jan. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Alaposabb törlés, kevesebb análszex.

Nem kell minden barna maci után zuhanyoznod.

2019. jan. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!