Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért a férfiaknak kell...

Miért a férfiaknak kell kezdeményeznie, a nőknek meg csak válogatni?

Figyelt kérdés
Szerintem ez egyáltalán nem fair. Nekünk kell szenvedni a visszautasítások miatt, nekünk kell fizetni a randin, stb. Eközben pedig a nők csak élvezik az ingyen szórakoztatást, majd döntenek arról, hogy folytatni akarják-e.
2019. jan. 13. 16:34
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
35%
Nincs mit :) további jó kesergest!
2019. jan. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
8%

Nőknek nem kell az átlagos férfi. :(

Még facebookon se írnak vissza, max 1, de azt mondja van barátja, társkeresőn se írnak vissza, még az a nő se akinek tetszek, és vissza nyomtam neki egy tetsziket Badoon, hiába írtam neki egy szia. Töröltem is magam 2 nap után. Elvileg instagram-on jobbak az esélyek szerinte, de írjátok be youtube-ra: A FACEBOOK CSAJOZÁSRÓL ÉS EGYÉB DOLGOKRÓL

2019. jan. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
26%

"Én például csak egy egyszerű, hosszú hajú...lányt szeretnék"


Szerintem beérnéd már te egy kopasszal is...

:)

2019. jan. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
41%

Azt írod, hogy kapcsolatot akarsz, de nyomatod ezt az incel fasságot, hogy minden nőre 100 férfi nyomul, csak a legjobbra várnak, stb.

Miközben pont arról szól a párkapcsolat, hogy egy fiú, egy lány, és elköteleződnek egymás mellett. De amíg màr eleve ezt tagadod, mert a best of 10% dugja szerinted az összes nőt, addig te is csupán a lepattanóra vársz, hogy dughass. Ezt pedig a nők széllel szemben kiszagolják, és elhajtanak a ...csába.

Annyira nyilvánvaló, hogy akár úgy is odamehetnél, hogy villog a fejeden a felirat, hogy "csak dugnék". Ezért nincs sikered.

Komolyan mondom, pua baromságok helyett inkább hideghívas és értékesítési technikát tanuljatok.

2019. jan. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
81%

Számomra a párom kezdeményezett. Rengeteg fiú kedveskedett nekem és NEM kértem!

Nem az alapján döntöttem, hogy ki hogy udvarol nekem, vagy hogy mennyit fizet rám, stb.

A mai világban alig kezdeményeznek a fiúk/férfiak és egyre kevésbé udvariasak.

Egy nőnek jobban imponál mamár ez az udvariasság mintsem egy sima "Hali. Teccesz. Járunk?" kérdés.

Sokkal többet ér egy egyszerű gesztus, például ha a férfi ajtót nyit a nőnek, mintsem egy drága ebéd.... Az az ebéd max csak egy plussz dolog. De az apróságok alapján dönt a nő, nem a pénztárca alapján.

Az egyszeri roherongy dönt a buksza vastagsága alapján. :)

2019. jan. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
15%
Nem csak a 2% jó férfiként ez sokkal több annál.Hozzám is jönnek állandoan csak mind hercegnő.Én már nem is nézem hogy, néz ki csak főzni,sütni tudjon meg ne hercegnő legyen.De ilyen már nem létezik ebben a világban mivel sok munka van ezekel felsorultt dolgokkal.És sértésnek is veszik ha rá kérdeznek .
2019. jan. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
79%

Én hosszú hajú, nem bulizós Olvasásmánias lány vagyok. Nincs mukormom, nem sminkelek, és egyáltalán nem vagyok plázacica. Utalom ha költenek rám, tudok sütni főzni

És!

Én udvaroltam a pasimnak majd egy éven keresztül! :D azóta is együtt vagyunk :)

Amikor egyedül voltam sem vett észre egy hímnemű sem :)

2019. jan. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
7%
En ugy vettem eszre ha a nő nyomul akk a pasi max kihasznalja de igazabol menekulore fogja. Itt nem felenk sracokrol irtam. Igazi tudatos ferfiaknak max csak jatekszer egy nyomulos nő.
2019. febr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim válasza:
46%
Kedves 37es igazolta azt amit a kérdező állít, a lányok mindent megkapnak ha akarják, a fiúknak meg a 100+ % se elég néha, de tuti sértegetni könnyebb a kérdezőt mint normálisan beszélgetni.
2019. febr. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Tanulj egy kis matekot:

https://www.youtube.com/watch?v=Qcv1IqHWAzg

Itt részletesen bemutatják, hogy aki kezdeményez, az a számára egyáltalán lehetséges partnerek közül a legjobbat kapja, aki pedig csak passzívan "válogat", az a lehetséges partnerek közül a legrosszabbat. Na ki jár jól?

2019. márc. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!