Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok a volt...

Ti mit csináltok a volt párotoktól kapott ajándékokkal, képekkel?

Figyelt kérdés
Én személy szerint elégetek, széttépek, széttörök, megsemmisítek mindent. Ti mit tesztek velük?

2019. jan. 13. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Én elrakom egy emlékes dobozba a szekrény aljára.
2019. jan. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

billetyűzetet, fülest, kedvenc bandás pólókat megtartottam, amíg persze használhatóak...

ami csak rá emlékezetett, az égetés, vagy nála hagytam, mikor hazaköltöztem pl. egy lámpát, meg egy órát, amit tőle kaptam, ott is hagytam neki, azok egyszerűen rá emlékezetettek, szóval nem kellettek...

a korábban említett dolgokról meg szakítás után hónapokkal esett le, hogy igazából tőle van, szóval nem foglalkoztam vele és használtam tovább

2019. jan. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én eldugtam őket, de megsemmisíteni nem tudnám, még úgy is hogy már nem is érdekel ő maga, az emlékeket nem tudnám széttépni vagy bármi hasonló.
2019. jan. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A plussoket gyermekosztalyoknak adtam, a többi kukában végezte.
2019. jan. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A használati tárgyak megmaradnak. 7 éve meg van a hatalmas nagy mappám meg a piros szivecskepárnám. A mappát hülyeség lenne kidobni, mert remekül szolgál, semmi baja nincs, a mérete miatt pedig rengeteg papír elfér benne, különböző méretekben. A párna meg hozzám nőtt. Tudom kitől kaptam, de soha nem jut eszembe az illető. Pulóverem is van az egyik exemtől. Ha felveszem sem ő jut róla eszembe, de nem fogom kidobni, mert remek állapotban van és még nagyon elegáns is, szeretem.


Én nem képeket, rajzokat kaptam mind a három volt páromtól. Mind a három stósz ott van a nagy mappában. Ahogy a volt barátaimtól kapottak is. Számomra kellemes, szép emlékek, ha évente 1x előveszem őket átnézni, akkor jókat szórakozom rajta.


A nem használt holmikat pedig kidobáltam.

2019. jan. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a nagy részét meg szoktam tartani, mert nekem sokat jelent, még akkor is, ha valami miatt már nem működik a kapcsolatunk (egykor szerettem és együtt voltunk, szerencsére békében is váltunk el, tehát sosem volt részem semmi balhéban). Ami használható ajándék és szükségem van rá, azt ugyanúgy használom tovább. Azok a díszek és hasonló tárgyak, amik tetszenek és illenek a lakásba, szintén maradnak. Ami pedig inkább ilyen érzelmes dolog, pl. levél, rajz, üzenet, kép stb. az megy egy dobozba/mappába és szintén megőrzöm. Max. olyasmit dobtam ki, amivel nem tudtam mit kezdeni, nem tetszett, nem fontos stb. és nem akartam feleslegesen tárolni.
2019. jan. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kidobtam, elégettem őket, de a ruhaneműket, ha jó állapotban voltak, elajándékoztam.
2019. jan. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 grana válasza:
50%
Egy papírdobozban van minden. Pontosan 30 éve. Szerelmes levelek, emlékek, ajándékok és egyszer kaptam tőle egy dobozos Pepsit, nem ittam meg 20 év után felrobbant a padláson az is meg van még.
2019. jan. 16. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!