Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan bad tripetek,...

Miss Endzsi kérdése:

Volt már olyan bad tripetek, hogy úgy éreztétek sosem fogtok már kijönni belőle? Milyen helyzetben fordult elő? Mit éreztetek?

Figyelt kérdés
2019. jan. 14. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen depresszió alatt, azóta bármennyire is szar a helyzet tudom, hogy lesz jobb is, főleg ha teszek érte :)
2019. jan. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Engem az elmúlás ijeszt meg annyira, hogy ilyet okozzon. Az alkohol teljesen visszahozza az extasy-s élményeimet. Ahogy egyre több minden áll össze a fejemben ezektől, még inkább ijesztő ez a fizikai semmisség.
2019. jan. 14. 12:55
 3/5 anonim ***** válasza:

élvezd az életet ameddig tudod

mondjuk extasy és alkohol, gondolom akkor zabáltad rendesen az életet


olyan életet élj amire X év múlva visszatekintve büszke lehetsz, hogy "igen olyan életem volt amilyet szerettem volna"

2019. jan. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én ezt nagyon jól tudom, nem ez volt a kérdés.
2019. jan. 14. 12:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Most ilyen exeken meg ilyesmi nem olyan para mert elég hamar elmúlik, és általába boldogságot ad a cucc. De hallucinigéneken már más a helyzet. Nekem volt olyan lsd-s meg varázsgombás élményem hogy azt hittem kiszskadtam a térböl, és megállt az idő. Konkrétan azt hittem hogy meghaltam. Igaz ez egy véletlen túladagolás után volt, de az biztos hogy kb az összes hallucinogéntől nagyon be lehet csavarodni. Ezekkel kell inkább vigyázni. Bàr ma már nem sokan használják ezeket. Inkább a partydrogok mennek...
2019. jan. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!