Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy cigányok által lakott...

Ha egy cigányok által lakott faluban turbánnal a fejemen és indiai útlevelet lóbálva keresztülmegyek, istenként fognak tisztelni a helyiek?

Figyelt kérdés
Ha viccnek szántam volna ezt a kérdést, akkor a Humor kategóriába írtam volna. Ezért kérlek benneteket, válaszoljatok komolyan!

2019. jan. 14. 13:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a romáknál nincs külön elbírálás alá eső kategória az indiaiakkal kapcsolatban. Legtöbbjüknek roma van meg nemroma. Más nem számít.
2019. jan. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért tisztelnének önmagában az útleveled miatt?! Nem mindegy ki hol született?


Ha egy jelentős guru vagy, esetleg egy cigányságkutató indiai professzor, vagy űrhajós, vagy az indiai hagyományos gyógyítás mestere, akkor tisztelni fognak a cigányok és a nem cigányok egyaránt.


A cigányok tudják, hogy őseik Indiából származnak, a magyarok pedig tudják, hogy Észak-Ázsiából, de ettől miért tisztelnénk önmagában egy indiait vagy egy kazakot?

2019. jan. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%

Nem. Azonnal leütnek és kizsebelnek.

Dik mááá tesóó, nem ma van a jelmezbál. Van egy cigid?

2019. jan. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Miss Endzsi ***** válasza:
57%
Te erre élvezkedsz, vagy mi a f***?
2019. jan. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%

Dikk má hé tesó de gyááász vagyol mi vagyol te tálib heee...


Ezután a mondat elhangzása után pedig előkerül szamurájkard, kés és kizsebelnek.

2019. jan. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%

Nem, nem fognak istenként tisztelni, sőt, sehogy.

Bántani sem fognak, hanem kiállnak a ház elé a purgyékkal és rád mutatva ezt mondják nekik: "Te ne legyél ilyen hülye!"

2019. jan. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
74%

Ha nem is esik bajod, akkor is a minimum hogy körülsereglenek az 5-15 közti kiskölkök és megy az eszetlen vihogás, mutogatás. De tegyük hozzá, a 30 éves gádzsók se értelmesebbek, valószínűleg elhangoznának a fentebb leírt beszólások a ruhádra.


A cigányság nagy része tényleg úgy osztja fel a világot hogy roma-nem roma.

Ami kilóg a nem romából, az nem lesz tiszteletben tartva.

Romáknál szokás a férfiaknak turbánt viselni?

nem.

Akkor egyértelműen nem roma szokásaid vannak, ebből adódóan nem kell tiszteletben tartani.

Ugyanez van hosszú hajjal (férfiaknál). Pedig az még csak nem is "egzotikum".

És nem hinném hogy a cigányságnak lenne egy olyan fajta elméjültsége az identitásában, hogy a több száz évvel ezelőtti őseinek származásáról naprakész lenne.


A család náluk anya, apa, nagyanya, nagyapa, testvérek, unokatestvérek, és ezeknek házastársai. Ennyi. Ha nem közvetlen vérségi rokonságban állsz velük, akkor idegen vagy, lehet akármilyen barna a bőröd, pláne ha máshogy is viselkedsz.


de hozzáteszem, ez a fene nagy együttműködés, meg család mánia is csak addig tart náluk amíg nincs veszteni valójuk.

Ha egy magyar véletlenül a cipője orrával rálépett a roma családtag lábára, akkor már ott megy az arcoskodás 10 az egy 1 ellen arányban. De ha mondjuk egyikük megsérül, baja esik, akkor már jól kiröhögik azt is saját köreiken belül.

2019. jan. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Én indiai vagyok! És erre büszke vagyok!
2019. jan. 14. 14:34
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
És ki mondta, hogy ne legyél büszke arra, hogy indiai vagy? Attól mert indiai vagy, nem vagy se több se kevesebb.
2019. jan. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
És ha ennyire büszke vagy rá, akkor az azt jelenti, hogy turbánnal a fejeden kell az útleveled lóbálni a cigányok közt, azért hogy téged istenként tiszteljenek, ráadásul mindezt komolyan is gondolod? Neked valami súlyos komplexusod lehet...
2019. jan. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!