Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy cigányok által lakott...

Ha egy cigányok által lakott faluban turbánnal a fejemen és indiai útlevelet lóbálva keresztülmegyek, istenként fognak tisztelni a helyiek?

Figyelt kérdés
Ha viccnek szántam volna ezt a kérdést, akkor a Humor kategóriába írtam volna. Ezért kérlek benneteket, válaszoljatok komolyan!

2019. jan. 14. 13:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
87%

Eleve mi az már, hogy valaki büszke arra, amibe beleszületett. Származás egy olyan dolog, amire nagyon szánalmas büszkének lenni (nyilván nem is szégyellnivaló, csak közömbös).


Legyél büszke arra amit elértél az életben. Vagy várjunk csak...

2019. jan. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
66%
Dik tesó nincs 1 cigid? Busz jegyre kéne
2019. jan. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Indiai vagyok, nyelvzseni!
2019. jan. 14. 18:46
 14/24 A kérdező kommentje:
Visszatérve az ügyhöz, én jómagam mindig leszállok a földre, pedig jogosan vagyok büszke indoárja mivoltomra. A nyelvhasználatom is a pedigrét, a műveltséget tükrözi.
2019. jún. 30. 18:40
 15/24 anonim ***** válasza:
60%
Oks
2019. júl. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Ha istenként nem is fognak tisztelni -mert ők romák, nem pedig hülyék!- különleges elbánásban fognak részesíteni.

Ugyanis különleges embernek tartják az őrültet.

2019. júl. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Őrült vagyok, mert van indiai útlevelem meg identitásom? Szerintem meg egy büszke patrióta.
2019. júl. 1. 09:21
 18/24 anonim ***** válasza:
87%
Akkor menj haza indiába
2019. júl. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Körberöhögnének és megdobálnának kavicsokkal. Ja,és nem, a romák 70%-a nem tudja hogy ők Indiából származnak, de aki tudja az is leszarja. Egy büszke indiait előbb agyonütnék a büszke cigànyok,mint a magyarok. Nekik vagy roma és nem roma van. Mivel barna vagy,így roma vagy és nem "gádzsó" és egy másik romát soha nem fognak tisztelni. Amúgy se tisztelnek senkit,de hogy egy európai szemmel röhejes Aladdin-turbántól meg egy útlevéltől "istenként" tiszteljenek...Hát,te sem vagy százas. Csak egy nagyképű,feltünési viszketegségben szenvedő őscigány.


Inkább ezzel foglalkoznál:

[link]


És hiába a kamu rizsád, amit látod nem az van odaírva hogy az idén eltakarítják az összes mocskot , hanem hogy jövőre még magasabb lesz. Azért tiszteljenek istenként a cigányok mert kölyökkorodban ezen másztál csúcsot? Ettől még a cigányok is tisztábbak.

2019. júl. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
81%
A pedigré meg nálunk kutyakaja. Ennyire vagy komolyan véve kb.
2019. júl. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!