Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt?

Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

Miért csinálják az olyan párok, akik már 25 évhez közelítenek, lassan házasodnak, de a fb-on a megosztott képek 90%-a alatt megy a nyáladzás (szeretlek, életem szerelme, szívek tömkelege).

Én megértem, hogy szeretik egymást. Az is oké lenne, ha néha-néha lenne ez, de hogy majdnem minden egyes megosztott képnél vagy vicces kép alatti megjelölésnél ez megy az már kicsit sok :D

Ti mit gondoltok erről? Mégis kinek akarják bizonyítani a szerelmüket? Csak magamból indulok ki, mert én sose preferáltam ezt az egész "fb-on való nyáladzást".


2019. jan. 14. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezért töröltem le magam fb ról. Nem ott élem az életemet, és le akarom szrni, hogy mások mit csinálnak. Ha téged is zavar, te is töröld magad! Én már június óta boldog antifacebookos életet élek.
2019. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
És ennek mi köze az indiaiakhoz?!
2019. jan. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem az ilyen emberekkel kapcsolatban mindig olyan érzésem támad, hogy azért akarják ilyen erőteljesen bizonygatni a szerelmüket, mert van valami gond a háttérben. Nem is szoktam facebook-ot használni, szerintem is irtó idegesítő ez a nyálaskodás. Ez magukra, kettejükre tartozik, és senki másra. :D
2019. jan. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!