Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudna segíteni valaki?

Tudna segíteni valaki?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, a szüleim egész nap a saját hibáikat fogdossák rám és az iskolában is levegőnek vagy sz@rdarabnak néznek mind a diákok, mind a tanárok. Egyetlen dolog ami mögé el tudok bújni az a zene ugyanis gitározom. Mit tegyek?

Mostanában elég sokszor fordul meg a fejemben az öngyilkosság is. Kérlek segítsetek ha tudtok.

16/f



2019. jan. 15. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez komoly, akkor menj el a körzeti orvoshoz (igen), mondd el neki, és tudni fogja, hogy ki fog tudni segíteni neked.
2019. jan. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Gitározz tovább. Találj ki valamit amiben egyedi lehetsz.


A többieket ketté kell szarni. Légy egyéniség, ne simulékony kis takony. Akkor majd kedvelni fognak.


Meg főleg ha érdekel az alkalmazott tudomány, akkor nyomassad a matekot, fizikát, kémiát, biológiát és lealázhatod a gyíkokat majd végzett mérnökként.


Te lehet Tony Stark, aki gitározik is.

2019. jan. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat
2019. jan. 15. 00:12
 4/6 LeonScottKennedy ***** válasza:
50%

Hmm nézz ASMR-t. Az segít relaxálni.

Számomra az öngyilkosság gondolata és a depresszió már sok-sok éve a fejemben van, szinte non-stop, de számomra mindig van valami, ami miatt érdemes tovább élni. Most pl. a Cyberpunk 2077 megjelenése előtt nem feltétlenül szeretnék meghalni. De közben még ott vannak olyanok, mint Avengers Endgame, Metro Exodus, Dying Light 2, stb... Szóval, röviden, hobbi. Legyél te is geek, és mindig találni fogsz valamit, ami előtt még nem szeretnél meghalni, bármilyen szar is legyen a valóvilág.

2019. jan. 15. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tanulj, gitároz és írj dalokat hozzá,vagy esetleg írj történeteket (nekem ez segített átvészelni a nehezebb időket meg a gitár (én is gitározni tanulgatok...mégha nem is sok sikerrel :D )...hasonlót éltem át mint, amit te leírtál...azóta kb. 6 év telhetett el és a régi sulitársaim már felnéznek rám...már vannak barátaim is azóta...de ez lényegtelen.)

Igaza van Ketteskének, légy Tony Stark, aki gitározik. ;)

2019. jan. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Orsi13.Solya válasza:
Nem tudom pontosan milyen személyiség vagy, de ne legyél nagyon félénk és csendes, légy nyitott. Az öngyilkosságot meg felejtsd el.(egy orvos segíthet) Gondolj arra, hogy mindenki egy egyéniség, mindenki tehetséges valamiben. Neked ott a zene, használd ki. Nem mellesleg, én is most kerultem át kozépiskolába, és féltem hogy nem lesznek barátaim. De ez szerencsére nem így lett, minket is a zene hozott ossze. Szorítok neked! 15/L
2019. jan. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!