Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme van az életnek ha...

Mi értelme van az életnek ha egyszer úgyis mindenki meghal?

Figyelt kérdés

Mi értelme volt megszületni ha egyszer úgyis meghal az ember?😩 És mindent amit elértél a semmibe veszik. Ha én neghalok akkor "Én" soha többé nem leszek? Szörnyű belegondolni.😨 Sokan azt mondják hogy sok minden történik az életben.Nem igaz. Eltelt az egész gyerekkorom és úgy érzem hogy alig éltem. Már a fél életem leéltem. Ráadásul rengetegen halnak meg fiatalon is és ez bosszant.😡

23/f



2019. jan. 15. 18:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Egy adott lehetőség. Használd ki értelmesen.

Illetve reménykedj a reinkarnációban.

2019. jan. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A születés és a halál közti idő.
2019. jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A mai ismereteink alapján SEMMI.
2019. jan. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Jól jegyezd meg , az élet csak a halal előtti jutalom.

Használd ki. Vagy így -vagy úgy.

2019. jan. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
11%

Hát, hogy mások életének mi értelme, nem tudom.

Az enyémnek az, hogy mások lelkébe gázoljak és embereket tegyek tönkre, mert ettől leszek igazán boldog, ettől vagyok valaki. Ugyanis engem nem érdekel, fiú vagy-e, vagy lány, Én (nagybetűvel) egyformán gyűlölök mindenkit!

18/f

2019. jan. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én szeretek élni. Nem érdekel a halál. Egyszer eljön az is. Mindennek lejár a szavatossági ideje. Töltsd hasznosan az idődet. Amúgy a fejlődés miatt születünk. Már aki hozzá tud adni valamit.
2019. jan. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
tenni azért hogy a világ jobb legyen és szolgálni a nagyobb JÓT
2019. jan. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
És aki fiatalon meghal? Tizen ,huszonévesen? Annak miért kell ilyen keveset élnie?
2019. jan. 15. 19:30
 9/16 A kérdező kommentje:

#7

Ez a világ sose lesz jobb csak rosszabb.

2019. jan. 15. 19:31
 10/16 anonim ***** válasza:

Természetes szelektálódás. Véletlen. A sors. Ezért halnak meg fiatalok.

De ne feledd, sokan meg se születnek, nem fogannak meg. Nekik is megadatott volna az élet. Én örülök neki. Attól hogy te depis vagy, mert ez lejön nem csúnya az élet. Nem csak a rosszat kell látni. Mindezt úgy írom hogy tegnap temetésen voltam.

2019. jan. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!