Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, mit rendeznét...

Ti mit tennétek, mit rendeznétek el ha már nincs sok hátra?

Figyelt kérdés
2-3 ember van akit igazán tiszta szivemből szeretek, de tudom hogy nagyon fájni fog nekik ha én már nem leszek.. Anyagi javaim szinte nincsenek egy két kisebb ingóságot leszámítva. Hogyan lehet erre felkészíteni a környezetemet igazán? Érdemes lenne kidobni elajándékozni előtte a személyes dolgaimat mert a környezetemnek nehezebb lesz? Nekem fáj a legjobban hogy ezt kell irnom ..

2019. jan. 15. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nincs sok hátra beteg vagy?
2019. jan. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attol fugg hogy ongyilkos akarsz-e lenni vagy beteg vagy. Elobbinel te hatarozod meg az idopontot, konnyebb beosztani a maradek idod es elintezni mindent.
2019. jan. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Már sokszor gondolkodtam a dolgon. A ruháim, füzeteim, könyveim, kacatjaim mennének a kukába. Mindent kidobnék amit csak lassan lehet pénzzé tenni. Jobb ha nem más rak rendet utánam... Törölném minden netes elérhetőségem, törölném a személyes dolgaim. A gépem, biciklim, hangszereim lepakolnám a szüleimnél, a pénzem átutalnám nekik... Eltüntetnék mindent ami voltam.
2019. jan. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó, én is valami ilyenen gondolkozom.
2019. jan. 16. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!