Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted férfinak, vagy...

Szerinted férfinak, vagy nőnek jobb lenni?

Figyelt kérdés

Melyiknek jobb lenni? Férfinak ? Nőnek?

Szerintem nőnek jobb lenni. Te szerinted melyiknek?



2019. jan. 15. 22:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem is a nőnek.


nem kell megfelelnie 1000000 dolognak.

Ezt leszámitva szerintem nekik is nehéz, csak nem ennyire.


Nekem már a f..om kivan mindennel. 26f

2019. jan. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Férfinak. Valahogy könnyebb minden, lazábban veszik a dolgokat (már aki), nem szenvednek minden hónapban egy hetet (nem az összes nő, de elég sokan), több dolgot néznek el nekik.

Nő vagyok (vagyis inkább lány :)

2019. jan. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%

Fogalmam sincs, csak a női oldalt ismerem :)

Egyébként mindkét nemnek megvannak a maga nehézségei és könnyebbségei.

2019. jan. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem ferfinan. 24/f
2019. jan. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
22%
Kb ugyanolyan jó lehet, mindkettő más előnyökkel/hátrányokkal rendelkezik de ezek kb ütik egymást.
2019. jan. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
Lány vagyok, de inkább azt mondanám, hogy férfinek jobb lenni. Rengeteg felesleges elvárás van a nők felé (pl. hogy legyél vékony, ne legyél lapos stb). A szépségideál is teljesen hülyeség.
2019. jan. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

Férfiként a férfilétet mondanám jobbnak. Elég nehezen boldogulnék nőként, nem tudok megfelelni, szeretek magam lenni. Ettől függetlenül a nőket csodálom minden élőlény közül a leginkább. Nem a testüket hanem a szívüket, akinek nincs arra nem vonatkozik a dolog..

25F

2019. jan. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%

Attól függ az élet melyik szakaszában.


Az legeslegelején fiúnak.

Utána kb. 35 éves korig nőnek, kisujját nem kell a legtöbbnek megmozdítania, talál magának párt, sorolhatnám holnapig az előnyöket.

35 után már inkább férfinak. Nők nemigen kerülnek vezetői pozícióba, de ha kerülnek is, feleakkora tekintélyt nem kapnak, mint a férfifőnökök. Ráadásul a férfi 35-45 körül néz ki a legjobban. Ilyen korú nők már általában nem keltenek figyelmet az utcán. 35 éves kortól szingli nőre kevesen kíváncsiak, mert késő vele családot alapítani, szépség is már valamennyire "kikopott", már a smink sem segít igazán.

2019. jan. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
44%
Teljesen mindegy, ez kb olyan, h a gondor vagy az egyenes haj a jobb? Amelyik nincs neked, az lesz a jobb kb. En no vagyok, es szeretek is no lenni, ezert ugy is gondolom, hogy nonek jobb lenni! Nem szeretnek ffi lenni, elegedett vagyok a noi let „ feladataival“, szeretem a klasszikus/ konzervativ noi szerepet, meg ha ezt manapsag illik is lenezni. Nekem boldogsagot ad, hogy en teremtem meg az itthon meleget, hogy en gondoskodom a gyermekunkrol, en viszem a haztartast. Szeretek no lenni es orulok hogy az lehetek.
2019. jan. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
14%

Nőnek, a kiharcolt egyenjogúság mellé ugyanúgy megkapják az illemet is tehát csak az előnyös dolgokban használják az egyenjogokat.


Egyébként párkeresésben is mind élőben mind online egyszerűbb a nőnek (lásd a falkábaverődött csajokat és az elkseredett pasi próbálkozókat) vagy a tindert… Egy átlagos nőnek ott 10 jobbrahúzásból 7 pár egy átlagos férfinak 200-ból 1.


Nekem mind a kettő főnököm nő. Ez is egy régi sztereotípia, hogy ők nem lesznek vezetők. A nőknek egyszerűbb az élet csak azért mert p*val születtek pont.

2019. jan. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!