Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy döntenél ha ez ütné fel...

Hogy döntenél ha ez ütné fel a fejét?

Figyelt kérdés

Egyik tényező, hogy hobbiból kiugrasz két hétre a kanadai és amcsi rokonaidhoz akik, bár sosem láttak de rögtön a tenyerükön hordanak és 10+ állásajánlatot tesznek amellett, hogy vállalkozási lehetőséget is vázolnak és segítenek bármiben.


Másik, hogy a röpke távolléted előtt kicsivel tudatosul benned, hogy fülig szerelmesek vagytok egymásba álmaid nőjével, aki az egyetem kellős közepén jár. Nincs még semmi csak a minden van meg: minden passzol.


További részlet, hogy nem véletlen csalogatnak ki, jóakarat is de tettél is le az asztalra az itthoni lehetőségekhez képest.


És dönts felelősen!


2019. jan. 15. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha megoldható, asszonyjelöltet is vinném kifelé
2019. jan. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Egyetértek egyessel, de mivel nekem mindennél fontosabb lenne egy ilyen lány (ami CSODA lenne) egyértelműen őt választanám, ha e-miatt nem mehetek(tünk) ki akkor is.
2019. jan. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Kicsivel másabb az én helyzetem, mert nekem másfél év otthoni munkanélküliség után jött anno egy lehetőség, és napjaim voltak gondolkodni, külföld vagy haverok, azon belül is egy olyan valaki aki szinte testvérem volt már.


Mérlegelni kellett, marad a cigánykodás az alkalmi munkával amiből mindig kifizettem a szülőktől kért összeget, meg jutott kicsi magamra is, de másra már nem volt elég.

Mivel elmondták mire számíthatok majd kint fizetés, munkakörülmény szempontjából így belementem a munkába.


Ha téged érint a dolog, én azt mondom menni kell ha fontos a pénz, szeretnél haladni, jövőbe gondolkodni, amennyiben elég neked az otthoni élet, és fontosabb a szerelem úgy ne menj sehová.

Továbbá bunkóság ezt mondanom, de barátnőből, haverokból senki nem él meg, nem ők fogják finanszírozni a kiadásokat.

2019. jan. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kimennék a rokonokhoz, szerelmes még többször lehetsz.
2019. jan. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ki mennék,szét néznék, meg próbálnám aztán ha tetszik és szeretem akkor ott maradnák pár hónapra, nyilván haza jönnék és ki vinném a lányt is aztán majd alakul ha tetszik neki is és nekem is akkor biztos ott maradunk.
2019. jan. 16. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az embernek nem szabad befolyásolhatónak lenni. Mindig azt kell csinálni, amit mi jónak látunk.
2019. jan. 16. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Láttam a környezetemben ilyet, és látva az illető életét, tuti, hogy az elköltözést választanám.
2019. jan. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!