Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A gyakorikérdéseken található...

A gyakorikérdéseken található tartalom köszönőviszonyban sincs a valósággal? Miért hazudnak az emberek?

Figyelt kérdés

A politika kategória szerint nyomorban élünk.

Az üzlet és pénzügyek kategória szerint nettó 250 alatt már senki nem keres.

A felnőtt párkapcsolatok kategória szerint szinte lehetetlen barátnőt találni.

A szexualitás kategória írók között minden férfinak legalább 18 cm-es pénisze és minden nőnek legalább C-kosaras melle van.

Az emberek kategóriában minden második kérdezőnek mentális betegsége van saját bevallása szerint.



2019. jan. 16. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Arc nélkül könnyű nagyzolni. Nincs tétje. Ha ugyanezekkel az emberekkel találkozol eloben, akkor már osszepisilik magukat ha egy nő rájuk köszön
2019. jan. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
Te vagy, aki hazudik.
2019. jan. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Tudod az a vicc, hogy végignéztem az állításaidat, és rám nézve majdnem mind igaz. Szerintem ezek a valóságot tükrözik és összefüggésben vannak.
2019. jan. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A politika kategória szerint nyomorban élünk, az üzlet és pénzügyek kategória szerint nettó 250 alatt senki se keres és minden hemzseg a jobbnál jobb munkahelyektöl (kb már ellentmondás), az emberek kategória szerint mindenki emberszerető, türelmes, hipererős, kitartó, sohasem szomorú, sohasem gyászol, ha elesett is, azonnal feláll, 36 órából áll neki a hét.

Egyébként is mindenki mintaszülő, mintaszerűen tartja az állatát, egészségesen él, de ha mégse, mély lelkifurdalása van emiatt, hűdenagyon türelmes, erkölcsös, empatikus, elfogadó, a hibát mindig magában keresi.


Ezt előadják Facebook-on, névvel is és sokan a való életben is.


Persze nem eszerint cselekednek, de az más tészta.

2019. jan. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nincs ebben ellentmondás, albérlet, hitel, rezsi, a munkába járás költsége + némi étel nem jön ki 250-ből sem. Bár a "nyomor" nyilván nem ott kezdődik, hogy két hét alatt elfogy a havi kereseted.

Jobbnál-jobb melóhelyek, amik nem jelentenek be, nem fizetnek ki, a 8 óra 10-et jelent, vagy 12 óráztatnak folyamatosan. Működik, ha mellette nincs életed.

A mi nyomorunk egyébként az egészségügyben, közoktatásban, tömegközlekedésben, közbiztonságban mutatkozik meg, és nem abban, hogy nem futja kenyérre, parizerre meg tejre.

2019. jan. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Legalább megtudhattuk hogy neked kicsi a péniszed
2019. jan. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Szóval akkor amit itt válaszolunk, annak az ellenkezője lesz az igaz, ugye? Viszont így, hogy ezt válaszolom, ennek az ellenkezője pont az, hogy igazak a válaszok. Viszont akkor nem igazak a válaszok. De akkor igazak. Szóval hamisak.. De.. akkor..

*PARADOX LOGIC EXCEPTION FROM MODULE(S) 0x6004000B; 0x990793FD. PLEASE RESTART GYAKORIKERDESEK.HU.

2019. jan. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezt már én is észrevettem. Szerintem az lehet, hogy ide nem egyforma arányban járnak válaszolni az emberek a társadalom minden rétegéből. Például mentálisan beteg ember nagyon sok van itt, olyan férfi is aki nehezen ismerkedik, stb. A sok végletes ember eltorzítja a képet, de nem direkt, csak valamiért így alakul.
2019. jan. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én vagyok a korábbi 73%-os, aki szerint tökéletes emberek járnak ide.

Továbbra is azt érzem, hogy itt (igen, főleg a válaszolók között) hihetetlen arányban vannak jelen a nagyon okosak, nagyon erősek, akik szeretik a munkájukat, akik erkölcsösek, mintaszülők, mintagyerekek, mintadolgozók, sportolnak stb-stb.



Viszont a mentális betegséges dolog érthető lehet.


Én tutiezerszázalék, hogy mentális beteg vagyok, talán Asperger (tudom, olyan már nincs, autizmus), talán más (is). Annyira már ismerem ezt az oldalt, hogy tudom, hogy ezt a kutya se hiszi el rólam, de ha valakinek lenne jópár órája, amikor elmesélném, milyen dolgaim vannak és főleg voltak a múltban, akkor egyértelmű lenne. :D Bár szerintem elég eltölteni velem pár napot.


Én azért lógok sokat ezen az oldalon, mert hihetetlenül magányos vagyok, részben a mentális dolgaim miatt (vannak barátaim, de kevesebb, párkapcsolatom nincs), hihetetlenül bizonytalan vagyok az életben, félek a jövőtől, nem tudom lezárni a múltat, abszolút nem értem az embereket (ez egy főtünet, abszolút sötét folt nekem az emberek viselkedése, mit miért, hogyan, kb még a zebrán való átkelés mikéntjét se értem, nemhogy nagyobb dolgokat).

Ezért, ha itt bántásokat is kapok (rengeteget sírtam is már emiatt az oldal miatt, utcán is...), legalább kiírhatom és legalább elolvassák. A remény pedig él, hogy valaki még segíteni is tud.

Lehetséges, hogy a többi mentális beteg is társaságot, segítséget, megértést vár, keres itt?



26/L

2019. jan. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Még lehetne sorolni: az állatok kategóriában mindenki a legdrágább márkás tápot veszi, a közlekedés kategóriában mindenki minta sofőr, aki mindig betartja a sebességahatárt és persze elsőre átment minden vizsgán.


A valóság meg, hogy a nagy részéről messziről bűzlik, hogy kamu, és aki írta az vagy nagyzolni akar, irigységet kelteni másokban, vagy egy nagy lúzer és egy olyan alteregót készít itt magának, amilyen valójában lenni szeretne. Vagy mind a három.

2019. jan. 17. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!