Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi alegviccesebb dolgo, ami...

Mi alegviccesebb dolgo, ami valaha történt veletek?

Figyelt kérdés

Az ín sztrorim,hogy mikor általánosban jártam,kimentem vécézni,nagyban húzom a nadrágom,de a lábam belepottyant a lyukba,tiszta pisis lett bokáig a lábam. Hál Istennek fekete nadrág volt,és cikinek éreztem elmondani a tanárnak vagy bárkinek,úgyis utolsó óra volt.

Bemegyek az osztályba,ülünk ülünk egyszer oda jön akkori barátnőm,"Hogy te is érzed ezt a pisi és sz*r szagot? " mondom ja :D de fogalmam sincs honnan jöhet,így ültem végig míg mindenki szagolhatta az új párfümöt. :D



#vicc #baki #sztori #himor #vicces helyzetek
2019. jan. 16. 15:15
 1/4 A kérdező kommentje:
A helyesírásért elnézést,telefonról vagyok.
2019. jan. 16. 15:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Jóég egy nyelvet beszélünk mi? És egyáltalán: egy fajba tartozunk mi kérdező??
2019. jan. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy belepottyant a lábad a lyukba??
2019. jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%

Hát....3.-ba Veszprém-be mentnk kiralándulni az állatkertbe ,és mi lányok eltévedtünk

Hívom anyát,tudja -e Piroska néni számát,igen tudja,akkor jönnek a fiúk

-Jó anya leteszem,meg menekültünk!

-hát ti?

Eltévedtünk

-De hát mist megyünk vissza!

Komoly?a dínóparkba nem együtt megyünk?

-nem!

Aztán elvittek minket a dínóparkba,utána büféztünk(a tanár 16:00 órára hívott minket,hogy a bejáratnál várjuk)erre jön 15:20-kor hogy minket keresset már jönnünk kéne!

Hát..bolond tanár volt,jó hogy már nem tanít

17/L

2019. jan. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!