Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetnek es ellen?

Mit tehetnek es ellen?

Figyelt kérdés
Általános iskola 3.osztályában elkezdtem nagyon félénk lenni. Nem merek emberekkel beszélgetni és szociális szorongásra és depresszióra utaló jeleim vannak. Igazából nem jelek hanem ebben szenvedek. Talán a beszédhibám okozta ezt az egészet, mivel az mindíg is nagyon megnehezítette az életemet. Lehet valamit tenni ezek ellen? Pszichologushoz nem engednek menni pedig szerintem sokat segítene. Aknek van/volt hasonló problémája mit csinált amivel könnyebbíteni tudott a helyzeten? Most gimnáziumba járok és egy barátot se tudtam összeszedni.

2019. jan. 16. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy haver? Nehogy már megmondják hogy mehetsz-e pszichológushoz.. Milyen beszédhiba?
2019. jan. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most kezdtem a 9. osztalyt, azért nem mehetek pszichologushoz mert nem hiszik el a szüleim hogy ebben szenvedek, azthiszik csak viccelek. Dadogok.
2019. jan. 16. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát haver a szüleid nem értenek meg de biztos van valami sulidoki nem? Nem kell oda szülői engedélyt
2019. jan. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem foglalkozik ilyenekkel
2019. jan. 16. 19:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha nem multál 18 akkor sajnos muszáj leszel szülőkkel beszélni, ha te úgy érzed segitene akkor muszáj.
2019. jan. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!