Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, ha így viselkedik...

Normális, ha így viselkedik egy férfi? Vagyon álarc lehet?

Figyelt kérdés

40-es férfiről van szó, aki mindenkivel nagyon kedves. Előszeretettel leáll beszélgetni akárkivel, bármilyen témában, bármikor. Mindenkivel megtalálja a közös hangot pillanatokon belül, mindenkit meghallgat. Senkihez nincs egy rossz szava sem, még akkor sem, ha ideges.


Mellettem sem tudott elmenni szó nélkül. Először csak futólag dicsért meg, nem is foglalkoztam vele, elmentem mellette. Majd addig-addig kerülgetett, mig nem jött ki úgy a lépés, hogy beszélgessünk. Nagyon intelligens, tájékozott, bármiről lehet beszélni vele.


Vajon alapjáraton ilyen "kellemes", kedves személyiség, vagy ez csak álca lehet?



2019. jan. 16. 19:33
 1/3 anonim válasza:
100%

Az a baj, hogy a tapasztalatok azt mutatják, hogy a túlzottan kedves embernek, akiknél már feltűnik ez, (nálad ugye ez már fel is tünt) általában valami rejtett személyiségtorzulása van, vagy megszállottan kiakar építeni jó kapcsolatokat, istentudja milyen érdekekből, és ha ezt valaki leleplezi, vagy előhozza valami az igazi személyiségét, akkor van az, hogy fuss amerre látsz.

Emellett persze léteznek ilyen személyiségű emberek, egy jó barátom is ilyen, csak ő 35 éves. Én is szerencsére ezt a tábort erősítem, csak én jóval 40 alatt vagyok.

2019. jan. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem erzed ugy hogy zavaroan kozelit (zaklat), esetleg hazudik, nagyotmond, akkor teljesen normalisnak tunik. Persze ennyibol meg nem vonhato le kovetkeztetes arra, hogy milyen ember.
2019. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha furcsállod a kedvességét, és zsigerből azt érzed, valami nem stimmel, akkor valószínűleg egy manipulatív ember aki nem tudja, hogyan kell kellemes hatást kelteni és túljátssza magát. De, lehet tévedek.


Meg lehet az a típusú emberke, akit rosszul szocializáltak és nem tudja, hogyan közeledjen és terhes lesz a közelsége könnyen másoknak, de végül is azok is olyanok, hogy utána meg olyanokat írnak, hogy a nőket nem érti, mert az olyan kedves pasik mint ő is nem érdekli őket csak az aki erőszakos vagy semmibe veszi őket meg ilyeneket szoktak írni.


De csak elmélkedtem.

2019. jan. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!