Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a boldogság a Ti értelmezés...

Mi a boldogság a Ti értelmezésetekben?

Figyelt kérdés
Ma az elégedetségnek sok formája van, de a boldogságnak is, mit értettek boldogság alatt, a léteteknek milyen állapotát?
2019. jan. 16. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt az állapotot, amikor megbékélsz saját magaddal és minden körülötted zajló dologgal. Amikor legjobb tudásod szerint és ezáltal saját magad elvárásainak megfelelően irányítod azokat a dolgokat, amelyeket lehet, és elfogadod azokat, amelyekre nincs ráhatásod. Amikor megtanulsz úgy tisztelni és szeretni minden előlényt, ahogy saját magadat. Amikor rádöbbensz, hogy mi is az igazán csodás a természetben. Amikor rájössz, hogy a család, a barátok, az emberi kapcsolatok, azok, akiket szeretsz, és akik viszont szeretnek, sokkal fontosabbak, mint az Instagram követők, és amikor megérted, hogy azok a pillanatok számítanak igazán az életben, amelyeket az agyaddal fényképezel le, nem pedig a telefonoddal. Amikor megtanulsz szerénységgel és alázattal viszonyulni az élethez, és hálás vagy már csak azért is, hogy részese lehetsz. Amikor megérted, hogy az igazi és hosszan tartó boldogság csak belülről tud fakadni, akkor, ha magadban keresed meg, nem pedig külső tényezőktől várod. Amikor saját magadban, saját magadból érzed bizseregni azt, ami boldogsággal és megelégedéssel tölt el. Nekem ez a boldogság.
2019. jan. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de engem is érdekel.
2019. jan. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!