Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy nővel mikor illik/kell...

Egy nővel mikor illik/kell kezet fogni?

Figyelt kérdés

2019. jan. 17. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, ha feléd nyújtja.
2019. jan. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalos helyen, illetve, ha ő nyújtja.
2019. jan. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
holnap:) Amúgy én asszem, hogy bemutatkozásnál:) És hogy akkor olyankor mondjuk a nevet is. Hát tényleg csak bemutatkozáskor:):):) Az onnan jött, hogy így megmutatják az emberek egymásnak, hogy nincs náluk fegyver. Szóval hogy ez ilyen békés.
2019. jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*Amúgy én asszem, hogy nem kell ennyire szigorúan venni, pl szórakozóhelyen szerintem mindegy, hogy kezet fogsz-e vele, bár ott még talán annyira nem szoktak (én nem járok amúgy szórakozóhelyekre) viszont hát ilyen üzleti találkozáskor, amikor pl bemutat neked a főnök egy új kollégát, és még nem ismeritek egymástVagy pl te új emberként valakinek be akarsz mutatkozni, és a helyzet pl adja magát, vagy kifejezetten úgy kívánja (nem vagyok nagy etikett-mester:))
2019. jan. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!