Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is borzasztóan...

Szerintetek is borzasztóan szexista a 'tud nokedlit szaggatni' mém?

Figyelt kérdés
Amikor egy nőről, vagy nő karakterről megkérdezik hogy tud-e nokdelit szaggatni és aztán ezek röhögnek. Miért kéne egy nőnek tudnia? Az egész egy allegória a főzésre magára, és a korlátol szűklátókörű férfiak csak akkor tartanak egy cisz nőt vagy egy transz nőt nőnek hogyha erre képes! Miért nem jelentik az emberek az ilyen tartalmakat?

2019. jan. 17. 16:04
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
90%
Engedd el
2019. jan. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
34%
f...zse tudja
2019. jan. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
1-es nő vagy vagy férfi? Ha nő akkor árulást követsz el a nemed ellen. Ha férfi, hát akkor legalább nem lepődtem meg
2019. jan. 17. 16:09
 4/55 anonim ***** válasza:
63%
Inkább örülni kellene neki, mert ez egy nagyon jó szűrő: aki ilyen visszamaradott szarokon szórakozni tud, mint egy ilyen "vicc", azoktól érdemes elzárkózni. Nagyon jól meg tudja ez szűrni a hülyéket. Aki ezen röhögni tud, azzal nem érdemes foglalkozni.
2019. jan. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:
2 te nő vagy vagy férfi? miért ilyen ignoráns mindenki?
2019. jan. 17. 16:09
 6/55 A kérdező kommentje:
4 de én meg akarom változtatni ezt, mert nagyon zavar!
2019. jan. 17. 16:09
 7/55 A kérdező kommentje:
ennnyi? senki nem ír mást?
2019. jan. 17. 16:11
 8/55 anonim ***** válasza:
58%
Menj vissza a konyhába, kifut a leves ;)
2019. jan. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
76%
Eddig én is röhögtem ezen, mert úgy gondoltam, hogy azért vicces mert egy irreleváns, irracionális tulajdonságot, elvárást ragad meg, így abszurd humort képez. Sosem gondoltam volna, hogy valakinél tényleg értékként nyilvánulna meg a nokedliszaggatás. Most szomorú vagyok, hogy vannak emberek akik ezt is komolyan gondolják mint, hogy a Bëlga - Nemzeti Hip-Hop c. száma igazi mellveregetős, hazafias költészet.
2019. jan. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem sincs értelme, amúgy se eszek nokedlit mert csak a segged lesz nagy tőle meg dagadék leszel, inkább ne tudjon nokedlit szaggatni, natúr csirkemell,marhasteak,édesburgonya.

Bőven elég.

2019. jan. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!