Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik kék szemű cigány?

Létezik kék szemű cigány?

Figyelt kérdés
Ma a suliban ment egy cigány fiú az apjával( az apán nagyon látszott hogy roma, kinézetre es viselkedésre is) és barnásabb bőrük is volt. És amikor elmentek ellettem, akkor a fiú odafordult rámköszönt futólag , és láttam hogy kék szeme volt. Ilyen középkék vagy hogy mondják.. elég érdekes volt mert sötétbarna/fekete haja volt és barna bőre.. ez lehetseges?

2019. jan. 17. 19:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van belőlük elég sok.
2019. jan. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%

Véletlenszerű genetikai mutáció, ami valamiért elterjedt európában. Mivel semilyen előnyt nem ad, így nem egyértelmű hogy miért.

Másik érdekes tény, a barna szem "alatt" mindenkinek kék szeme van, a kék szemű embereknek hiányzik az a pigment ami a barna színt adja, vagy valami ilyesmi.

2019. jan. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
2-es, eleve cigánynak lenni nem túl nagy előny :D
2019. jan. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy létezik.
2019. jan. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Létezik. Egyszer utaztam a buszon, és felszállt egy cigánycsalád 8 gyerekkel. Az összes gyereknek kék szeme volt. Akkor jöttem rá, hogy vannak kék szemű cigányok.
2019. jan. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
86%
# 3/5 A kék szem nem ad semilyen előnyt, nem segíti az állatot a túlélésben. A természetes kiválasztódásról hallottál már?
2019. jan. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szürkés-zöldes szemű akad köztük jó pár. Persze ez nem csak úgy magától van. Akármelyik népcsoport (ugor, tatár, jász, kun, zsidó, cigány...) összefeküdt a szláv-tengerrel, előbb-utóbb színét vesztette. Rengeteg cigány / nem cigány házasságot ismerek, meg se tudnám számolni. Utána a félcigány gyerek hiába kerül vissza teljesen cigány közegbe, az utódai már kitörölhetetlenül hordozzák a genetika szabályait.
2019. jan. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van kék szemű cigány ismerősöm
2019. jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%

Ez nagyon hulye kerdes volt ! Attol meg valaki cigany ugyanugy lehet zold vagy kek szeme meg ugyanugy lehet voros meg szoke haju.

En is cigany lany vagyok es szoke hajam van es vilagos zold szemem ! De a borom az barnas.

Van olyan akinek fekete a haja meg a bore is barna de a szeme az nagyon vilagos kek.

Van szokes barna haju cigany is.

Van olyan is akinek mindene barna.

Olyan is van aki csupa voros es szeplos.

2019. jan. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Szőke cigány, vááá.
2019. jan. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!