Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől ilyen törvénytelenek a...

Mitől ilyen törvénytelenek a futárok?

Figyelt kérdés
Felhív, mondja hogy 2 perc és hozza a csomagot. Kimegyek a kapuba, még oda se ér, de nyomja már a dudát. Ez az én olvasatomban kb annyit tesz hogy "Gyere 'má b+!". Én meg ezért adjak jattot? Azonkívül szóltam már nemegyszer nem is egynek, hogy ne dudáljanak, csöngessenek. Értem én, hogy sietniük kell, de ne ezen múljon már a dolog...

2019. jan. 18. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

De, pedig ezen múlik.

Ha napi 100 csomagot kell kézbesítenie, és mindenhol "csak" 5-10-15 percet kell várakoznia, azt szorozd már fel, mennyi idő alatt végeznek???


Ha neked ez nem felel meg, emeld fel a feneked, és menj el személyesen megvenni, vagy kérd postán maradóra a csomagot. Akkor annyit szöszölsz vele, amennyit akarsz.

2019. jan. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Tényleg parasztok, de az első leírta, sofőrhiány van, haladniuk kell. Én ezért kérem munkahelyre, itt nem tud mást csinálni, mint a portán várni míg lemegyek és nincs dudálás, meg hiszti
2019. jan. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneket meg kell tanulni leszarni, különben nagyon stresszes életed lesz.
2019. jan. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
"Kedves" első! Miért kéne annyit várakoznia, mikor felhív!? Akkor számít rá az ember. Szerintem te se mész el Fejérből Szatmárba egy rádióerősítőért vagy posta vagy utánvét. Másrészről nem kell mindenkinek tudnia az utcában, hogy csomagom érkezett. Netes áruházak is mind futárszolgálatot vesznek igénybe. Így a seggmegemelés nem játszik.
2019. jan. 18. 12:26
 5/10 anonim ***** válasza:

Velem is el akarta játszani hogy nem esek útba neki, üljek kocsiba és menjek a város másik felére. Persze vissza utasítottam.

Olyan is volt aki 2 utcával arrébb állt meg (sok szabad parkolóhely volt itt), sétáljak oda a csomagért, rávágtam a telefont, szerencsére nem sürgős csomag volt.

2019. jan. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Családi házas övezetben lakok, itt simán meg tud állni. Az az utasító viselkedés nem tetszik, hogy már messziről jelez, hogy ő jön.
2019. jan. 18. 12:33
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

" Miért kéne annyit várakoznia, mikor felhív!?"


Talán mert az emberek 90%-a nem a kapu előtt várja? Hanem kb annyi neki a "felhívás", hogy kikészíti a pénzt. És majd becsenget a futár, ha ideér.

SZóval ezért ilyenek.

Te kivétel vagy, örülj neki.


És a messziről rendelt csomagokat kérheted postára is.

2019. jan. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom, ha szólnak, hogy mindjárt itt vannak, akkor magától értetődő, hogy kimegyek. Aztán lehet tényleg én vagyok csak ilyen. :)


Gyűjtő vagyok. Eladótól függ, hogy postázza vagy futárral küldi. Mikor melyikre fogja, hogy dobálják a csomagot.

2019. jan. 18. 12:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem felhozzák a 3. emeletre is a csomagot, aki nem hozza fel azért nem megyek le, nem is veszem át.
2019. jan. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem a héten jött meg munkahelyre rendelt cucc, Műegyetem könyvtára, azt az egyetemi főbejárathoz rendeltem, mert ott mindig van átmeneti parkolási lehetőség. Mikor kaptam a hívást, át kellett a könyvtárépületből még rohannom a központi épületbe, aztán azon is keresztül a főbejáratig, de szerencsére egy jófej krapek volt a Fáma futártól, aki megvárt. :P

Habár nem mindegyik ilyen víg kedéjű sajna.

2019. jan. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!