Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem lehet kitiltani a...

Miért nem lehet kitiltani a gyerekeket bizonyos éttermekből?

Figyelt kérdés
Ma bartnőmet az ebédszünetében elvittem az egyik kedvenc éttermébe mivel őt előléptették én pedig most fejeztem be egy nagyobb projektet. Minden nagyon jol ment megkaptuk azt az asztalt ahol elsőnek ülltünk mikor ott voltunk, gyújtottak nekünk gyertyát és még a nap is felragyogott.(Mint valami B vonalas romantikus filmben.) 5 perc után jött meg egy 4 fős család akik hoztak egy kb 7 éves lányt és egy 2 évest. rendelés után 5 percel már azt kellett hallgatnom, hogy a lány folyton hangosan kérdezgeti az anyukáját "MIkor lesz kaja? ANYAAAAA éhes vagyok. ANyaaaaa" hiába szolt rá az anyjukája nem hagyta abba mikor az apja eréjesebben rászólt akkor a lányka beadta a hisztihercegnőt és hallgatni kellett, hogy visít. Erre elkezdett bőgni a kis gyerek is. Akkor hívtam oda pincért, hogy ha lehetne akkor csináljon már velük valamit vagy sztornózza a rendelésünket. Sajnos nem sikerült semmit tenni szóval tovább álltunk és elmentünk egy másik helyre.

2019. jan. 18. 14:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
34%
Elmentetek, így mindenki jól járt. Problem solved.
2019. jan. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Vannak gyerekmentes éttermek tudtommal
2019. jan. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
12%
Az ilyeneket kellene kitiltani amilyen te vagy nem a gyerekeket!!! Ebböl annyi jön le hogy nincs gyereked majd ha lessz maskepp latod az ilyen helyzeteket!!!!
2019. jan. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%

Fogalmam sincs én is utálom az ilyet.

Ha hülye/dackorszakos a gyerek nem kell odavinni.

2 gyerekes anyuka vagyok, de undorító, amikor elkényeztetett hüļyegyerekeket kell elviselni, mert az anyja, apja egy idióta és nem tudja megnevelni.

2019. jan. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Én veled értek egyet, és nem vagyunk egyedül, vannak gyerekmentes éttermek. Egyszer nyáron egy cukrászdában egy gyerek odapisilt a teraszra az asztalok mellé, az anyját nem érdekelte, a pincérek meg nem mertek rászólni:( Nem úgy általában a gyerekek (és a szüleik) zavarnak, hanem az ILYEN családok!
2019. jan. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, teljes mértékben megtudom érteni a problémádat. Tényleg nagyon bosszantó, hogy akárhová megy az ember mindig akad egy hisztiző gyerek akinek az ordítását, nyafogását mindenki másnak is hallgatni kell. Mi volt, hogy wellness szállodában pihenni akartunk, de nem tudtunk mert a mellettünk lévő szobában egész éjszaka ordított 2 gyerek. (és még kicsik sem voltak)

Nem tudsz se étterembe, se moziba, se boltba, se repülőn sehová se menni a tehetetlen szülők miatt akik képtelenek megnevelni a gyereküket. Ha meg te szólsz rájuk, a szülők neked mennek.

Mondom ezt úgy, hogy nekem is van gyerekem, de tudott viselkedni.

2019. jan. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%
Megértelek. Ha az ember étterembe megy, szeretné jól erezni magát, nem egy családi cirkusz közepén. Gyerekmentes hoteleket ismerek, de éttermet nem. Majd biztos lesznek azok is idővel. És szeretem a gyerekeket, de rengeteg hülye szülő van.
2019. jan. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
85%

Időpont ma 14:13


Azért mert te hagyod, hogy a gyereked visítozzon, hisztizzen, ezt miért kell sok idegennek is elviselni? Meg kell nevelni. Van gyerekem, de ők tudnak viselkedni.

2019. jan. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
17%
Jaj megnéztem volna itt az összes kommentelőt 7 évesen :') A gyerekekben benne van a türelmetlenség,max. az nem pofázik akit otthon vernek. Ha nem tetszik,máshova is lehetegy menni,vannak helyek ahova nem szabad bevinni őket.
2019. jan. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
56%

2x voltunk a gyerekekkel komolyabb étteremben.

1: Mellettünk ülő párocska megérdemelt volna egy 18-as karikát. Nagyi idegesítő volt a cuppogást és vihorászást hallgatni.

2: Egy középkorú házaspár folyamatosan a gyerekekhez beszélt. Egy hajszál választott el, hogy rájuk szóljunk.

Egyik alkalommal sem a gyerekek voltak a "legidegesítőbb" vendégek az étteremben.

Természetesen a gyerekek viselkedését is kontrollálni kell, de néhány felnőttre is ráférne.

2019. jan. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!