Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy nem. Sikerül...

Miért van az hogy nem. Sikerülnek a dolgaim az életbe és egy vesztes vagyok?

Figyelt kérdés
Már túl vagyok 30-on de még munkahelyem sem volt egy évnél tovább,sosincs munkám,hiába próbálkozom,vagy kirúgnak,vagy a főnökkel van valami,vagy félig.feketén.akarnak,van egy érettségim,meg.két.szakmám,de egyik.szakmámba.esélyt.se.adtak.hiába próbálkoztam 5-6 évig is mivel.Nincs gyakorlatom,már hogy.legyen,ha.nem.vesznek.fel?a másikba is csak.egy év tapasztalatom van,fel.se.vettek szakmabelinek,szóval.kudarc hátán kudarc pedig.pozitív szoktam lenni,hogy most.talán.sikerül,összejönnek a.dolgaim,de hiába mégsem sikerülnek,talán rágörcsölök a dolgokra,meg lehetnék ügyesebb is persze,suliba is meg otthon is mféle szerencsétlennek elmondtak,ami miatt önbizalmam se volt,most már van önbizalmam,mégsincs szerencsém.semmihez,még egy egy-két műszakos betanított munkát se találok de miért?hogy lehet hogy akármihez nyúlik.azt tönkreteszem és.nem sikerül?

2019. jan. 18. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, csak te látod így, hiszen az érettéégit is letetted, a két szakmát is megcsináltad, tehát a "semmi sem sikerül" nem így van.

Megtalálod majd a jó munkahelyet.

2019. jan. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hiába van érettségim,mivel olyan mintha nem is lenne,általában betanított munkásként szoktam melózni,ahol.figyelembe se vették az érettségit,a két szakmával meg mire megyek,ha csak vannak papiron de nem.tudok bennük elhelyezkedni?nem.is könnYű munkát.találni a.környékünkön alig van valami,ha mégis.Akkor sokszor.nem.engem.vesznek fel,hanem.helybelit,hogy alig.kelljen bejárást fizetni!!!
2019. jan. 18. 15:18
 3/6 anonim ***** válasza:
OKJ-t szerezd meg és nagyobb esélye van hogy pl. adatrögzítőnek, adminisztrátornak felvesznek.
2019. jan. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Két okj-s szakmám van,és mindenki csodálkozni szokott,hogy miért nem azokba dolgozom,úgyhogy én már tanultam.eleget elég.volt,az egyik egészségügyi,főiskolai szintű,a másik vendéglátós,és mi lenne rá a garancia ha még tanulnék,hogy sikerülne bennt elhelyezkednem?semmi,nincs garancia sajnos
2019. jan. 18. 17:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Az életben sajnos semmire sincs garancia, de tanulni mindig érdemes. :-(

ECDL-re gondoltam, elírtam, elnézést.

2019. jan. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oda is tapasztalat kellene,meg fiatal csajokat szoktak olyanoknak felvenni
2019. jan. 18. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!