Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 22-25 éves fiatalok akik NEM...

22-25 éves fiatalok akik NEM jártak egyetemre ti hol tartotok az életben?

Figyelt kérdés
2019. jan. 18. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Jelenleg gyári munkásként, 3 műszakba tolom! Jah és van diplomám! XD
2019. jan. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Érettségi után maradtam technikusi képzésen(vendéglátós) majd cukrásznak tanultam, meglett a szakmám is, és novemberben tettem egy thai masszázs vizsgát. Most masszázs szalonban dolgozom. 23N
2019. jan. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23 vagyok, 22 éves koromig jártam OKJ-ra (2 év + 1 év). Most multinál dolgozom, gyártósori technikus vagyok (május óta dolgozom). Közben is diákmelóztam, (már középsuliban is, és az OKJ 3 éve alatt is), amit kerestem, félretettem, kb. havi 40 ezreket raktam félre. Két hónapja vettem egy 1,5 szobás lakást, igaz, vidéki kisvárosban. Az önerő megvolt, a többire hitelt vettem fel. Most ezt törlesztem, és benne is lakom. Hát ennyi.
2019. jan. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Szóval 20 évig fogom törleszteni.
2019. jan. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát kb sehol az a helyzet, hiába dolgozok 3 műszakba megkapom nettó 150k forintot, előrébb nem jutok nagyon.21/F
2019. jan. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy műszakban dolgozom betanított munkásként, és még otthon élek.
2019. jan. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Okj

Már 6 éve dolgozom egy cégnél diákmeloval merr igy 1500-1800 az orabér és csak SZJA-t vonnak. És jol sporolom a pént.

Van több szakmai tapasztalatom papirral is. Meg volt rendes állásom is.

Nyelvvizsgára készülök

Párommal össze fogunk költözni saját lakásba aminek az összege nem az ölünkbe hullott.

És jövőre vizsgázom :)

22n

2019. jan. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Technikusit végeztem, elhelyezkedtem egy cégnél és azóta is ott dolgozom.

A számlámon hét számjegyű összeg csücsül, amiből majd házat szeretnék venni, persze még gyűjteni kell hozzá. A szüleimmel élek és mivel nincs senkim, nem zavar. Van 2 autóm, jó telefon, jó notebook, egyre több szerszám... Igazából mindenem megvan, kivéve egy saját ház és egy barátnő, akivel lehetne tervezni.


Régen nem szerettem volna egyetemre járni, de most hogy van rálátásom jobban a világra, érdemes lett volna. Habár jobban belegondolva pénz akkor nem lett volna rá. Most pedig már ki sem látszok a munkából.

A munkám szerencsére változatos, szeretem csinálni így nem zavar.

25f

2019. jan. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó te is az építőiparban dolgozol ?
2019. jan. 18. 18:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. Az autóipar egyik ágában.
2019. jan. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!