Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy képzelt pasim?

Van egy képzelt pasim?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már lassan 1 éve tart, van 1 képzelt pasim. Tudom, hogy ő nem igazi, nem kergültem meg, de egész nap róla álmodozok. Reggel ha felkelek elképzelem, hogy ott szuszog mellettem, ha főzök, akkor arra gondolok, hogy neki főzök. Este mindig elképzelem ahogy szeretkezünk, ha megyek valahová a képzeletemben mindig jön ő is. Nagyon kezdek félni, hogy ez abnormális. Az a baj, hogy rengeteget csalódtam a pasikban, többen is kihasználtak, volt aki elhagyott 1 nálam sokkal butább és rendezetlen nőért, volt akibe reménytelenül szerelmes voltam és stb. Így már nem érdekelnek nagyon a srácok, csak ez a képzelt pasi...:( ez nem normális, de annyian bántottak, hogy így érzem jól magam, ő ugye nem bánt meg:D De tőle meg nem lehet családom, gyerekeim. Pedig vágyok 1 férjre, családra, boldog életre.

Mit csináljak?

22 lány


2019. jan. 18. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Ismerős érzés :) Lehet, hogy abnormális dolog, de akkor legalább már ketten vagyunk :D
2019. jan. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Pont a te korodban volt ilyenem nekem is (most 24 vagyok), bár kb 2 hónapig tartott csak. Magától elkopott, egyre kevesebbet gondoltam rá.

Ha akarsz róla beszélni, írj privátot bátran, hátha hasznos dolgokra jövünk rá

2019. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

Nekem is elég sok csalódásom volt, de szerintem ez már sok(k)!

Én csak korábbi szerelmeimmel szoktam álmodni, de ébredéskor így is rosszul esik.

Remélem minél hamarabb feltűnik a látómeződben egy normális srác!

25/F

2019. jan. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon is egészséges, amit csinálsz. Jó ha van az embernek elképzelése, hogy mit szeretne az életben! Egyszer majd jön valaki, aki beleillik a képzeleteidbe és tudni fogod, hogy nem kell tovább keresned.
2019. jan. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Vagy 8-szor elolvastam a kérdés elejét, mert mindig beképzeltet olvastam és ott néztem, hogy mi van?..xd

Amúgy velem is ugyanez van, eddig azt gondoltam, beteges dolog, de ha többen is csinálják, talán mégse..Vagy legalább már ketten vagyunk nem normálisak :D

20L

2019. jan. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

16 évesen nekem is volt képzelt pasim. Két évig tartott a "románc" :D Az a furcsa, hogy gondolatban még történetet is kitaláltam magunk köré, hogy már mind a ketten dolgozó emberek vagyunk, házzal, meg mindennel... Azóta is néha gondolok rá, de csak futólag. Most már férjem van, és nagyon szeretem, úgy élünk, ahogyan azt régen elgondoltam. Nagyon boldog vagyok!

Annyit tudok mondani Kérdező, hogy szeszély, ami elmúlik. :)

30 N

2019. jan. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%

Kidolgozott a kép? Részletes? Szeme színe, haja...ilyenekre gondolok.

Elég mély? Milyen az illata? A hangja? Beszél hozzád? Megszokott nevettetni?

Szerelmes vagy?

2019. jan. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mint amikor valaki egy sztár a szerelmes.

A külsőt felruházza az általa ideális belső tulajdonsággal.

Vagyis létrehoz egy képzeletbeli férfit\nőt.

Szerintem ameddig nem megy a kapcsolatod rovására, addig belefér.

2019. jan. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*sztárba
2019. jan. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!