Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miben különbözik egy 18 éves...

Miben különbözik egy 18 éves egy 25 évestől? Én semmit nem változtam se külsőre, se belsőre olyan mintha el se telt volna 7 év

Figyelt kérdés

2019. jan. 19. 04:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyszer elérkezik az a pillanat amikor a test kifejlődik.Az agy a csontok a hormonháztartás azthiszem olyan átlag 25éves korra fejlődnek ezek ki de pl az izomzat 32éves korra éri el kb a maximumot.Aztán elviekben lejtőre kerülnek a dolgok és attól függően mennyire segít rá az ember veszíti el a kinézetét és a fontos anyagokat amiket nem tud pótolni.Ha van egy heg az megmarad.Ha belőlről pusztítja magát valaki ott nincs heg de gyorsítja a leépülést és a várható élettartamot.(Azaz szív dobogás előbb szűnik meg,nincs vér agynak nincs oxigén a vérből agyhalál, aztán onnantól meg már nincs teste az embernek egy darabig megint )

Alapvetően a test csak rövid ideig tart és abszolút nem tartós könnyen kiszakad és elvérzik de persze ha valaki vigyáz akkor meg lehet őrizni.


Nincs rá alapszabály hogy ki hány évesen hogy kell kinézzen mert más a genetika és a táplálék meg a környezeti hatások...(stressz stb)

2019. jan. 19. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én viszont nagyon érzem/ látom magamon

Sokat változtam. Komolyabb lettem 18hoz képest. Másképp látom a világot és az arcomon is látszik az a 7év ha megnézem a régi fotókat

2019. jan. 19. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mindenben kb teljesen másképp gondolkodok mint akkor, másképp is nézek ki. Már nem vagyok gyerek.
2019. jan. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Azt csak képzeli a kérdező, hogy nem változott. Számos anatómiai vonatkozásban kimutatták már, hogy elindult ebben a korban az öregedés, meszesedés, mentálisan pedig a folyamatosan érkező ingerek hatására az agyműködés (pszichés működés) is megváltozik.
2019. jan. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 évesen még nagyon optimista voltam, megakartam váltani a világot, szentül hittem, hogy ezen semmi nem fog változtatni, aztán eltelt 4 év, beköszöntött az élet, jól tökön rúgott engem és már magamra sem ismerek.


Külsőre is sokat változtam, mert akkor még jóval több hajam volt, korán kopaszodni kezdtem, szóval most már inkább 0-ás géppel nyírom a hajam és próbálok szakállat növeszteni.


Nem kell 7 év ahhoz, hogy sokat változzon az ember. Sokkal rövidebb idő alatt is nagyon sokat lehet változni. Szerintem azért nem változtál sokat 7 év alatt, mert ingerszegény életet élsz. Nem ért téged elég külső behatás, nem tapasztaltál meg még semmilyen traumát, stb... Ezek a dolgok nagyon megtudják változtatni az embert.

2019. jan. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én két év alatt is rengeteget változtam 18-tól 20 éves koromig. Nem mondom, hogy felnőttem, azt azért még nem, de felnőttebb lettem. Külsőre én se nagyon változtam, csak más hajam van, de mondjuk szerintem tizennégy évesen is pont ugyanígy néztem ki.
2019. jan. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!