Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anyósom december 18-án meghalt...

Anyósom december 18-án meghalt. Létezik, hogy még most sem temették el? Pest megye.

Figyelt kérdés

Állítólag kiment a wc-re és ott esett össze,úgy mentek utána,hogy hol van már.Apósomat hívta anyósom testvére(elváltak),hogy mi történt és hogy adja már meg a férjem számát,majd felhívják,ha lesz a temetés,de azóta sem kaptunk hívást.

Tudni kell,hogy a férjem és az édesanyja egyáltalán nem tartotta a kapcsolatot egymással ,az elmúlt kb.30 évben talán 3 alkalommal találkoztak.



2019. jan. 20. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem létezik.
2019. jan. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kizártnak tartom.
2019. jan. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem. Átkúrtak.
2019. jan. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm,ez érdekes.

Arra gondoltam először,hogy ha esetleg bűncselekmény gyanúja áll fönn,vagy hasonló,akkor amiatt,meg esetleg az ünnepek miatt tolódhat,de ez már ugye több mint 1 hónap.

Azért legalább megkérdezhették volna,hogy le akarja-e róni a tiszteletét.Sőt,én mondtam a férjemnek,hogy készüljön rá,hogy esetleg a temetésről benyújtják majd a számlát,mert ugye elvileg a szülőt a gyereke kell hogy eltemesse,ha nincs párja.

2019. jan. 20. 18:07
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
De miért nem hívjátok fel őket?
2019. jan. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

"az elmúlt kb.30 évben talán 3 alkalommal találkoztak."


Bent van a válasz a kérdésedben. Eltemették nélküle. Nyugodj meg, nem kényszeríthetik a férjedet, hogy fizesse az édesanyja temetését. Nem vesznek el egy fillért sem tőled, nyugi.


Undorító a magyar társadalom, és tökéletesen letükrözi ez a kérdés.

2019. jan. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Tőlünk olyan 300 km-re élnek,nem tudunk hozzájuk elérhetőséget.

Lehet hogy apósomnak még benne van a telefonjába a hívó száma,de őszintén szólva a férjemet nem érdekli annyira,hogy pluszban megemelje a telefont érte.Ő úgy volt vele,ha hívják,elmegy,ha benyújtják a számlát,kifizeti,de nem több.

Engem is csak kíváncsiság szinten érdekel.

2019. jan. 20. 18:21
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os!

(Halottról igazat vagy semmit.)Amit a férjem átélt gyerekként az anyja mellett,azt nem kívánom senkinek.3 kiskorú gyereket a 4 műszakban dolgozó apára hagyott a bíróság a 80-as években.Elhiheted,hogy megvolt rá az okuk.Az én gyerekeim 1 alkalommal találkoztak vele,mikor tajt részegen a rendőrség elhozta hozzánk,hogy ott találták a vonatállomáson,hozzánk tartozik-e.Meg akart minket látogatni...egy másik alkalom meg a sógorom temetése volt.

Szóval ha nincs rálátásod a dolgokra,akkor inkább maradj csöndben.Köszi!

2019. jan. 20. 18:27
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Jó nagy bunkó vagy 6-os!Valaki feltesz egy szimpla kérdést,te meg eljátszod a pszichológust kéretlenül.

Egyébként én is úgy gondolom,hogy már megvolt a temetés.Lehet pont azért nem hívták végül,mert nem akartak plusz gondot okozni nektek.

2019. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

Az is lehet, hogy nem volt temetés csak megkapták a hamvakat.

Egyik ismerősöm nem temettette el a szüleit, mert nem volt rá pénze, így otthon vannak a hamvak egy urnában.

2019. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!