Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nálam ez női kapuzárási pánik...

Nálam ez női kapuzárási pánik majdnem 40 évesen, vagy depresszió?

Figyelt kérdés

Karácsony alkalmából volt egy összeszólalkozás exem és újdonsült nőjével ,velem szemben, a büszkeségemet teljesen letiporta.Ekkor éreztem azt hogy betelt a pohár,már ismerősnek sem kell ilyen ember,mindig azt éreztem hogy valahol egy támasz emberileg,de ez betette a kaput.Mivel nincs sok ismerősöm,ez lelkileg megviselt.Persze többet nem akarok vele sohasem beszélni,de ez nagy veszteség volt.Azóta igaz nyugiban vagyok,legalább nem mérgesít fel senki,de egyúttal magamba is fordultam.Belegondoltam hogy majdnem 40 éves vagyok,nem tudok felmutatni egy értelmes párkapcsolatot.Mókuskerékben vagyok,azért dolgozom hogy az albérletemet ki tudjam fizetni,tudjak enni,nem tudok semerre se menni az anyagiak miatt,plusz állandóan fáradt vagyok.Ezerszer könnyebb volt ismerkednem 20-30 éves korom között,lazább is voltam,kissé nagyon lecsillapodtam.Olyan mintha mindjárt itt lenne a vég,ezer dolgot szerettem volna csinálni,de pénz híján sok mindent nem tudok,teljesen lelohaszt ez az egész.Teljesen elment a kedvem az ismerkedéstől is,úgy érzem mindig ugyanazok a körök vannak lefutva,egy jó darabig megy minden,aztán jön a csőd,mint sok más kapcsolatban.Soha nem fogom már érezni azt,hogy igen,ő kell nekem,ő hiányzott mindig is.

Nem picsogni akarok,meg siránkozni,de elkeserítőnek tartom,hogy nem értem el semmit (párkapcsolaton kívül),pedig annyira reménykedtem hogy mivel nem vagyok buta,ki tudok találni majd valamit ami által jó sorsom lesz anyagilag,még ha egyedül is maradok.Nekem vannak csak ilyen gondolataim ?


2019. jan. 20. 18:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Ott tartok hogy lassan az ágyból sincs kedvem felkelni,legalapvetőbb dolgokat megcsinálni.
2019. jan. 20. 18:35
 2/7 anonim válasza:
0%
Ez magánügy
2019. jan. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem elhagyatottnak érzed magad, úgy érzed: nincs életcélod, esetleg, hogy "mások sokmindent elértek", "boldog kapcsolatban élnek, fel tudnak mutatni valamit".

Rossz lehet nagyon az örökös fáradtság, teljesen meg tudlak érteni.

2019. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2 Itt a kérdések 90%-a magánügy.


Motiválatlan vagy, és ettől szomorkás, mellette még frusztrál a korod, de nem mondanálak depressziósnak. Ha anyagilag nincs is módod bizonyos álmok megvalósítására, akkor kicsi dolgokban kezdj el gondolkodni, amit meg tudsz fizetni magad, de mégis ad sikerélményt és örömet (sport, kézműveskedés, tanfolyamok), színt az életedbe. A mókuskerékből csak magad tudsz kiszállni, amennyire a kötelezettségeid engedik.

2019. jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Női kapuzàràsi pánik az, hogy 45-50 évesen pontosan tudjàk, hogy màr nem fiatalok,de görcsösen ragaszkodnak ahhoz, hogy de igen. És rossz esetben ha nincs gyerekük sajnos szülni akarnak ilyen öregen. Aztán 15 èvvel később màr alig èlnek ha egyàltalàn a gyerek meg még csak kis kamasz.
2019. dec. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5, Amit leírsz, az inkább 38-40 körül következik be. De itt még nyugodtan szülhet egy nő és fel is tudja nevelni a gyereket.
2023. máj. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez kapuzárási. Ilyenkor szokták a nők "lejjebb adni" és elmenni egy olyan faszival aki ugyan nrm álmaik hapsija de legalább van pénze.
2023. máj. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!