Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Maris (youtuber) barátnője...

Maris (youtuber) barátnője Klau beteg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon szeretem a szóban forgó youtuber és a barátnőjét, azonban nem tudok elmenni amellett, hogy az utóbbi időben milyen rengeteget hízott, nem lehet nem észrevenni. Esetleg valami betegsége van ami miatt így raszaladtak a kilók? :o



2019. jan. 20. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem hiszem. Szerintem csak zabál
2019. jan. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Az összes videójában csak eszik/esznek valamit meg ugye alkoholizálnak rendesen az se olyan jó. Nem hiszem, hogy beteg lenne inkább kapcsolatban van és ezért elhagyta magát.
2019. jan. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát elég durván. Mármint totál el van torzul a úgy meghízott. Nekem is van évek óta kapcsolatom, de ha másért nem akkor magamért sem engedném, hogy felszedjek vagy 20 kg-t..
2019. jan. 20. 23:03
 4/10 anonim válasza:
96%
Bennem is megfogalmazódott a kérdés. Az arcán is nagyon látni a hízást. Mindenféle csokit vesznek egymásnak, a videókból kiindulva elég sokat, annak is megvan az eredménye, de ők tudják, ha neki így jó :)
2019. jan. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Maris nem hízott mondjuk..
2019. jan. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Húsz kilót minimum felszedett, de szerintem van az több is jóval. Néha írta Instagramon, hogy jár orvoshoz, de még semmi. Persze, mert csak zabál. :D
2019. szept. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Simán lehet hormongond vagy pajzsmirigy, inzulin. Szerintem zabálástól így nem hízna meg.
2019. szept. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Akkor zabálástól hogy lehet meghízni, ha nem így?
2019. szept. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem akkor max 10 lenne rajta, nem 30. Meg vissza is tudna fogyni. Miért ne lehetne betegsége? Neked jobb a lelkednek, ha a zabálástól hízik? Amilyen rövid idő alatt hízott, szerintem az nem csak a kaja miatt volt... marha sok nőnek van pajzsmirigy alulműködése, inzulinrezisztenviája, pcose. Neki nem lehet?
2019. szept. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
86%
De ostobák vagytok! Én 120 kg vagyok és a zabálástól híztam meg. Volt, amikor 3 hónap alatt 15 kilót, mert csak pizzát meg hamburgert ettem egész nap. Egyébként azóta Maris is nagyon meghízott. Nem kell ehhez betegnek lenni. És a gyorséttermi kaja nagyon hizlal.
2019. nov. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!