Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lett mostanában annyira...

Miért lett mostanában annyira divatos az edzés, hogy szinte mindenkinél lehet látni edzős posztot?

Figyelt kérdés
2019. jan. 21. 10:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Ennek örülni kell. :)
2019. jan. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
61%
Mert magamutogató, hiú, nárcisztikus emberek világában élünk. Ha nem lennének közösségi oldalak, fele ennyien sem járnának edzeni.
2019. jan. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
21%

Sokak azt gondolják, hogy újévi fogadalomként ledobnak pár kilót és szépen fognak kinézni. Nem sokáig tart egy ilyen őrület. Később kevesebben lesznek, akik megtartják az ígéretüket.


Én már elég öreg (49/F) vagyok, hogy kívánjak magamnak bármi fellengzőset. Az életemet úgy élem, ahogy eddig, ha változtatnék valamit, annak inkább a jó időhöz lenne köze, mint a januárhoz. Szívbetegen pedig nem jöhet szóba edzős poszt.

2019. jan. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
44%
#2-höz még: Mielőtt valaki belém kötne, nem vagyok anti sportoló, fotelhuszár. Sportolok én is, és normális, viszonylag szálkás alkatom van. De a véleményem tartom az előző hozzászólásomhoz.
2019. jan. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
60%
Mert az emberek fejleszteni akarják magukat és kilépni a komfortzónájukból. Szíved joga lemaradni és inkább kifogásokat keresni, nem fogunk elítélni miatta.
2019. jan. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
76%

Embereknek több idejük és pénzük van. Szóval igényesebbek, jobban foglalkoznak a testükkel.


Kb ennyi.


Meg persze az sem biztos, hogy többen edzenek mint régebben csak facebook, inta, youtube, twitter stb.. oldalak miatt már minden nyílvános így azt is lehet látni ha a szomszéd Pisti le megy edzeni ... ami eddig csak akkor lehetett tudni ha hosszabb ideig beszélgettél vele.


Amúgy nyugi ... 21 éves vagyok, fiatal. 14 éves korom óta edzem. Tinderen kívül még sehova sem raktam fel magamra olyan képet, ami hangsúlyozná hogy izmos vagyok...

2019. jan. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem inspiráltak az edzős posztok, majdnem 100 kiló voltam, mikor elkezdtem életmódot váltani.
2019. jan. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
12%

Mert ha valamire való nőnek kinéző nőt akarsz akkor nem árt ha kisportolt IS vagy a többi mellé.

Férfias leszel,ad egy tartást,a nők benedvesednek tőle,piacképes leszel nem egy nyomi akit max elhajtanak a nők,plusz a többi hozadéka is ott van.

2019. jan. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Nálam nem divat kérdése, mert igényem mindig volt rá, lehetőségem (idő, pénz) nem mindig, de amióta van, csinálom, új embereket ismertem meg, új események sodrásába kerültem, és ez a lendület szépen magával is rántott, élvezem, és szeretem csinálni, és jól érzem magam tőle.

Aki csak divatból vagy újévi fogadalomból csinálja, annál sose lesz igazán tartós.

2019. jan. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
"Szívbetegen pedig nem jöhet szóba edzős poszt." - Vannak olyan mozgásformák, sportok, amik pont jót tesznek a szívnek. Nekem is volt gond a szívemmel sokáig. A megfelelő sporttól jobb, amióta magam döntök, mint akkor, amikor eltiltottak minden ilyentől. És ha korábban kezdhettem volna, még jobb lenne, mert felnőttként nehezebb és lassabb bepótolni, de sose késő.
2019. jan. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!