Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy hogy valakit...

Voltatok már úgy hogy valakit "eliteltetek" valami miatt? Aztán kėsőbb meg ti kerültetek abba a helyzetbe ami miatt előitėletesek voltatok?

Figyelt kérdés
mi volt az? es hogy viselted?
2019. jan. 21. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
BDSM téma, nem itt részletezném, ha nem gond :)
2019. jan. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, rendszeresen, párkapcsolati, magánéleti területen leginkább.
2019. jan. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, sok mindenben változott a gondolkodásom. Régen (általános iskolás koromban) elítéltem a rossz tanulókat, de később én is az lettem, és rájöttem hogy nem mindig az értelem függvénye, inkább időráfordítás, szorgalom, meg persze nem mindegy milyen erős suliba jársz. Elítéltem a könnyen kapható lányokat, de most már úgy gondolom az ő döntésük, mindenki azt csinál ami neki jól esik. Elítéltem azokat akik lopnak, de rájöttem hogy van aki például éhezik és rákényszerül. Estig sorolhatnám mi minden van amit máshogy látok. (Bár, nem mintha mindegyik velem is megtörtént volna, csak új emberek ismertem meg, érettebben gondolkozom stb.)
2019. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy volt ilyen. Vagy csak szelektív a memóriám.
2020. ápr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!