Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha elmegyek neurológiára csináltatni egy CT-t meg tudják mondani hogy introvertált vagy extrovertált vagyok?

Keress kérdéseket hasonló témában: CT

jan. 21. 12:43  Privát üzenet  

A válaszok

Nincs olyan, hogy elmész neurológiára csináltatni egy CT-t. Minden vizsgálatnak van indikációja, amit orvos állít fel. Le kellene szokni erről a diktál a beteg írja a doktor mentalitásról!

Egyébként, hogy a kérdésre is válaszoljak nem állapítható meg CT alapján, pláne hogy ez a tulajdonság sem fekete-fehér, vannak átmenetek.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont jan. 21. 13:06 Privát üzenet
dubitus nevű felhasználó válasza:

Igazad van, ettől függetlenül elmehet a kérdező - ha megfizeti az árát, 'maszekba'.

Igaz, akkor sem tudnak választ adni a kérdésre.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont jan. 21. 13:39 Privát üzenet
Te hülye vagy inkább!

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont jan. 21. 13:54 Privát üzenet
Az introvertált/extrovertált NEM pszichikai betegség,vagy tünet, semmiféle kimutatható tünete nincs, mindkettö teljesen természetes állapot, és mindkét tipusú embernek megvan a lehetösége boldogan élni.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont jan. 21. 13:59 Privát üzenet
Anyám borogass...

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont jan. 21. 14:04 Privát üzenet
Azt meg tudják állapítani hogy nincs agyad.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont jan. 21. 15:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De az introverzió egyenlő a szociálisan analfabétával én az vagyok

# 7/10Időpont jan. 21. 15:47 Privát üzenet
Attól, hogy introvertált vagy még nem kell balféknek is lenni. A barátaim többsége introvertált és nem szociális analfabéták. Ez kb. olyan állítás volt részedről mintha kijelentenénk, hogy minden extrovertált önző, önelégült, ripacs.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont jan. 21. 16:13 Privát üzenet
1. kivéve akkor, ha a beteg elmegy magánba, és fizet. Akkor ő diktál. Ha tetszik, ha nem.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont jan. 22. 07:49 Privát üzenet

Ez nem neurológiai kérdés és főleg nem CT mutatja ki, mivel viselkedésben nyilvánul meg, nem agyi eltérésekben. Talán EEG kimutathat valamit, vannak vonatkozó kutatások.

Keress teszteket a neten. A diagnózis után pedig viselkedésváltozásban kérj segítséget. Ebben akár egy jó coach is segíthet, nem kell feltétlenül pszichológus. De mindenképpen megoldásfókuszú segítőt keress, nem analizátort.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont jan. 22. 09:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudom fejleszteni introvertáltságomból adódó képességeimet?
Egy alapvetően introvertált emberből válhat extrovertált, kommunikatív személyiség?
Csak szerintem baromság az hogy létezik extrovertált, introvertált. Én döntöm el hogy zárkózott vagy nyitott vagyok. Ostobaság ez a személyiség elmélet. Ti mit gondoltok?
Miért nevezi egyes ember művésznek a csendes embereket? Honnan ered ez a fogalomhasználat?
Introvertáltból extroveltált?
Introvertált vagy extrovertált vagyok? Alapjában csendes vagyok, mert félénk vagyok, de ha felszabadulok akkor sokat beszélek

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!