Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

24 évesen 16-nak érzem magam. Jól van ez így?

Keress kérdéseket hasonló témában: életkor

jan. 21. 22:31  Privát üzenet  

A válaszok
Ezt sose értem, hogy lehet bizonyos életkorúnak érezni magad? Mit takar ez pontosan?

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jan. 21. 22:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát viselkedésre

# 2/5Időpont jan. 21. 22:51 Privát üzenet
És ez miben nyilvánul meg nálad?

# 3/5Időpont jan. 21. 23:19 Privát üzenet
De épp ez az, hogy nincs "16 éves kori viselkedés" meg "24 éves kori viselkedés". Ha én 16 évesen könyvmoly voltam, 24 évesen meg az utazás a mániám, akkor már nem is lehet olyan ember, akinél fordítva van?

# 4/5Időpont jan. 23. 19:50 Privát üzenet
grénusné nevű felhasználó válasza:

jan 28. án töltöm az 52 évemet de 20 évesnek érzem magam 32 évesen tudtam meg. hogy 6 évesen 140 IQ mértek nálam ,de anyám úgy nevelt fel Hülye vagy és hülye is maradsz ,ezért nem tanultam de nem is tudtam ,mivel a diszlexiásokat akkor kezdték elsőben tanitani mikor 7, ez voltam kb 25 lehettem mikor már tudtam olvasni ,ideg méreg mérgezés okozza nálam mind a mai napig ,de most kezdem kiélni magamat mintha 20 éves lennék ,Elismernek most már a magam erejéből lettem valaki ,ne akarj soha annyi éves lenni amennyi épen vagy ,az az őröm mig fiatalabnak és nem öregebnek érzed magad ,Bár 10 évesen agastyánnak éreztem magam csak a felnőttekel értettem szot

A válaszíró 37%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont jan. 26. 16:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
24 évesen még kamasz vagyok? Én nagyon nem érzem magam felnőttnek.
24 évesen nem érzem magam fiatalnak. Más is van ezzel így?
19 évesen minek kellene éreznem magam?
Mit tegyek hogy ne érezzem magam öregnek 25 évesen?
22 évesen milyennek kell lennie egy férfinak? Én gyereknek érzem magam úgy hogy nem is szeretném ha férfinak neveznek
18-21 évesen az ember felnőtt vagy gyerek, és lehet rá mondani hogy férfi vagy nő? Mert én még nagyon gyereknek érzem magam hiába vagyok 21 éves.

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!