Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Milyen munkákat tudtok mondani ami jó egy férjnek aki perpill' gyermekeket tervez a párjával?

Nem mondom, hogy mindent de nagyon sok dolgot meg tudtam eddig érteni-tanulni. Jól tűröm a monotonitást de alapból proaktív lennék. Olyan hely kellene ahol nyugi van, hosszú távú, nem macerálnak a túlórákkal, egyműszakos, a pénz sokadlagos szempont (nettó 200+ bőven jó)

Felelősség jöhetne, emberekkel csípőből bánok, viszont munkaidőn kívül ne zaklassanak.

Mi lehet az 5 legjobb?

2xF

jan. 22. 07:53  Privát üzenet  

A válaszok

Eddig mit csináltál?

Milyen végzettséged van?

Jelentkezz mindenhova, ahova van esélyed bekerülni. Aztán majd meglátod, hogy melyik sikerül.

Addig ne tervezz gyereket, amíg még nem is dolgoztál semmit sem.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jan. 22. 08:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

kétféle vállalkozásom volt, szerettem is, de nem akarok annyit dolgozni..

# 2/5Időpont jan. 22. 09:00 Privát üzenet
Milyen végzettséged van?

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jan. 22. 09:01 Privát üzenet
Metionin nevű felhasználó válasza:

Anélkül hogy tudnánk, mit tanultál eddig, nehéz ajánlani. Egyébként meg amivel a legjobban tudsz keresni a meglévő végzettségeddel, a gyerek ugyanis hatalmas pénznyelő.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jan. 22. 10:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

na itt vagyok, bocsi..

-mezőgazdasági technikum (pl vesz egy belga egy magyar baromfitelepet 4 mrd forintért és rá akarja bízni valakire mert nem ért hozzá, gond nélkül vállalhatom)

-állatjóléti felelős (el kell kísérni egy élőmarha szállítmányt Rotterdamból Shanghajba, felelek az épségükért, szállítási körülményeikért, stb)

-sofőr B, B-E, C, C-E, D, GKI, PÁVII, ADR, Hátfal, Targonca, Korlátlan T, Betakarítógépek

-egyéb amikre bátran lehet gondolni mert biztosan mennének egy tanfolyam után: IT bármi, mérlegképes könyvelő, cnc programozó, burkoló, villanyszerelő, vízvezetékszerelő, autószerelő, zöldségkereskedő, parképítő, hr..

lehetne diplomával kezdődő munka is de most ahhoz még nincs kedvem..

ott ilyen építészmérnök-fogorvos-mikrobiológus vonal játszana

nyilván menne ilyesmi, hogy sportfogadás meg tőzsde, lenne is honnan tapasztalatot meríteni de nyilván vannak elveim..

köszi a válaszokat

# 5/5Időpont jan. 22. 23:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudtok mondani híres embereket akik a László nevet viselik?
Ha elmegyek neurológiára csináltatni egy CT-t meg tudják mondani hogy introvertált vagy extrovertált vagyok?
Tudtok mondani helyes férfi modelleket?
Tudtok mondani példát arra, amikor a "kisember" összejött, akár össze is házasodott egy világhírű emberrel? (bővebben lent)
Tudnátok nekem olyan akció filmet mondani, ami a vietkongok háborújáról szól?
Melyiket használod? Melyiket illik mondani?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!