Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék eladományozni...

Hogyan tudnék eladományozni ruhákat, élelmiszert, esetleg könyveket, sminket?

Figyelt kérdés

A Vöröskeresztnek már vittem be,de én valami Közvetlenebb módon szeretném,amikor is tudom,hogy kihez kerül,vagy legalább azt,hogy fiú vagy lány és hány évesek,mert dobozokban szeretnék összeállítani olyan dolgokat,amiknek feltételezem,hogy örülnének,így kicsit személyreszólóbb lehetne.



L.


2019. jan. 22. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
A Máltai Szeretetszolgálatot próbáltad már, vagy valami közeli alapítványnak?
2019. jan. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A Vöröskereszt is olyasmi gondolom,ott meg csak leadtam egy zsákot és nem tudom a további sorsát.
2019. jan. 22. 18:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Facebook - Ingyen elvihető csoport.
2019. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a rászorulók facebookoznak?......
2019. jan. 22. 20:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Fogod magad és a cuccot, és körbe járod az utcákat, hajléktalanokat keresve és át nyújtod azt amit éppen van...ha már ennyire a szíveden viseled sorsukat!
2019. jan. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
aha,viszem a hátamon a több tíz kilónyi cuccot.Hogyne.
2019. jan. 22. 22:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem is gondolnád, hogy hányan facebookoznak.
2019. jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
azon nem lennék megdöbbenve, azon azonban igen,hogy van netje, vagy telefonja és nem a munkákat keresi,hanem facebookozik.Nem a facebookon kell megdöbbenni,hanem hogy hogy kerül oda.
2019. jan. 22. 22:28
 9/10 anonim ***** válasza:

[link] Vannak segítségkérések amik között böngészhetsz és személyesen is átadhatod a holmikat.

Vagy te magad is felrakhatod a holmikat.

2019. jan. 24. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

azon nem lennék megdöbbenve, azon azonban igen,hogy van netje, vagy telefonja és nem a munkákat keresi,hanem facebookozik.Nem a facebookon kell megdöbbenni,hanem hogy hogy kerül oda.


Ez viszont csúnya, ma már fillérekért kapni okostelefont. Internet plázákban, tömegközlekedésen hibátlanul elérhető. Egy munkanélküli napja sem csak abból áll, hogy állást keres neki is kijár félóra pihenés. Na meg nem minden nehéz helyzetben lévő munkanélküli. Hány olyan család van ahol tragédiatörtént, elhunyt/beteg lett a szülő, vagy a gyerek szorul ápolásra és emiatt az életszínvonaluk is jelentősen romlott.

2019. jan. 24. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!