Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igen kellemetlenül érzem...

Igen kellemetlenül érzem magam a Gyakori Kérdések olvasása után. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Valószínűleg az lesz az első válasz, hogy "akkor ne olvasd", de ha valami egyébként érdekes, szórakoztató kérdést olvasok, nem tudom megállni, hogy ne kattintsak rá az alatta lévő igazán csábító címekre, erre egyszer csak egy olyan világban találom magam, ahol nykma sincs emberségnek, törődésnek.


Mások olyan orobl~mmáiról kell olvasnom, amivel én meg vagyok elégedve, de az olvasásuk után úgy érzem, mintha nekem is ugyanaz a gondom lenne.


Munkanélküliek panaszkodnak, hogy 20-30 év múlva egy lélek se marad az országban, kisvárosban élők sopánkodnak, hogy nincs elég szórakozási lehetőség, diplomások sírnak arról, hogy takarítónőnek is csak két diplomával lehet menni, de közben meg felesleges a diploma, sikertelen férfiak alkotnak olyan elméleteket, hogy a nőknek csak Ferrari és izmok kellenek, aggódó családtagok kérnek segítséget, miután a 14 éves gyerek rászokott a cigarettára, felső tagozatosok feltöltik az erőtlen WC-vicceiket, öngyilkosok kérnek segítséget tettük megakadályozására, ateisták degradálóan babonának és tündérmesének nevezik a Bibliát, erre a vallásosak elküldik őket a pokolra, sértődékeny emberek visszakérdeznek, hogy miért pontozták le őket, és csak zúdulnak a különböző durva megjegyzések, mint "látom, te se a tanulással töltötted annak idején az időt", vagy "ilyen egy lepukkant várost tele koldussal". Nem jó érzéssel térek vissza innen, de nem tudom megállni, hogy ne olvassam.



2019. jan. 23. 07:03
 1/8 A kérdező kommentje:

*nyoma

*problémáiról

2019. jan. 23. 07:05
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
simán csak függő vagy, de hidd el megéri erősnek lenni és abbahagyni ha ennyire zavar
2019. jan. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Függő azért nem vagyok, ez havonta egyszer fordul elő, de akkor két órán keresztül
2019. jan. 23. 07:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is érzem ezt. Először szórakoztató, de eljön egy pont, amikor már nem bírom.

Mint mikor karácsonykor annyit eszel, hogy rosszul vagy tőle.

Ilyenkor kitörlöm az előzményeket, hogy ne lássam mindig, hogy itt jártam és direkt nem jövök fel jó sokáig.

Vagy csak 2-3 kérdést nézek meg.

Ilyesmi.

2019. jan. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
67%

Sokan nem tisztelik a másikat.Ez mindenhol így van.(Tisztelet a kivételeknek).

Ha valakinek problémája van nem kell,hogy a te problémád legye.Gondok mindig is lesznek amik majd megoldódnak.Egy embert se ismerek akinek nem lenne valami panasza és néhányan tőlem várják a megoldást.Én mindenkinek szívesen segítek ha tudok,de sok minden nem rajtam áll.

Nekem is vannak rossz érzéseim vannak ha olyanokat olvasok.De a világot egy embernek nem tudja meg menteni.

Hát,hogy mit tegyél nem tudsz te lenni az az ember aki mindent mindig megold ezt el kell fogadnod.🙂

2019. jan. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

*legyen

*ember

2019. jan. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én reggelente olvasom újság helyett. Én sem tudom miért. Talán az ilyen kérdések miatt? Amikor először rákaptam az oldalra, annyira gáznak éreztem a függőségem, hogy kiiktattam magam az oldalról. Nem töröltem magam, mert nem tudtam hogyan kell, de olyan hablatyra változtattam a jelszavam, hogy ne emlékezzek rá. Aztán nem bírtam magammal és újra vissza tértem. A panaszkodós kérdéseket sosem olvasom el, ezek nem érdekelnek. Családi kapcsolatok, stb. tényleg inkább a kibeszélésre megy. Értelmetlen idegenektől megkérdezni, hogy "miért utálom az anyámat".

Ami engem érdekel azok a valódi kérdések, amikre lehet segítő választ nyújtani. pl. állatok kategóriában: "Mikor érdemes ivartalaníttatni?", főzésben: "mihez használtok halszószt?" Ezek olyan kérdések, amikre lehet válaszolni hasznosan.

Van még egy jó oldala is, lehet ismerkedni, nekem mindig van egy egy ember, akikkel hosszasan beszélgetek privátban, és ha jól működik a kommunikáció, akkor már várom hogy írjon. Alakult már ki itt tartós barátság is, de jobb szeretem megőrizni az anonimitást, úgy őszintébben lehet beszélgetni.

2019. jan. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor ne olvasd
2019. jan. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!