Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha unókatesómnak az írnám,...

Ha unókatesómnak az írnám, hogy külföldröl nem fog hazajönni egy ilyen beteg emberhez akkor nagyon megharagudna rám?

Figyelt kérdés

A story röviden :Van egy srác aki 8 éve kint él külföndön és a csaj még mindig várja haza .(kicsit kokot a csaj)A csaj meg konkrétan semmit sem tud csinálni főzni ,takarítani,dolgozni stb.,mivel agyvérzéssel született + epilepszia és ezen kivül még van 2 fajta baja.

Én meg kiakartam akasztani valentin napkór egy ilyen szöveggel "szerintem már talált egy épp,egészséges csajt/feleséget magának és biztos nem akar hazajönni egy ilyen beteg ember mellé aki nem tud konkrétan csinálni semmit ,esetleg annyit tud , hogy lábát szétrakja esténként "



2019. jan. 23. 10:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Nálad sincs valami rendben.
2019. jan. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs elég baja, de te még a földön fekve is megrúgdosnád? Neki sosem lesz olyan élete, amilyet szeretett volna. Miért akarod ezt mégjobban éreztetni vele? Miért akarod mégjobban a földbe döngölni? Milyen jogon szólsz bele a dolgaiba, életébe? Neked nincs életed, vagy ennyire jólesik másokat leszólni azért, amiről nem tehetnek? Neked, hogy esne, ha ennyi bajod lenne, erre jönne egy kis ribi, a maga tökéletességével, egójával és ezt a pofádba vágná? Tudod, az a lány értékesebb ember, mint te valaha is leszel!!!
2019. jan. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy ilyen kijelentés senkinek nem esne jól, és meg is haragudna rád.


De te sem vagy százas, az biztos.

2019. jan. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen gerinctelenektől, mint te mentsen meg a szerencsém.

Megsúgom: neked még egy ennyire beteg lány sem fog összejönni soha.

Mit lehetne írni? Kapj agyvérzést, max. ;)

2019. jan. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Lelkileg a szegénységi bizonyítványt kiállítottad magadról, a saját életeddel foglalkozz. Remélem, olyan munkád van, hogy emberekkel nem kerülsz semmilyen kapcsolatba.
2019. jan. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
5. válaszoló , sajnos emberekkel dolgozok együtt
2019. jan. 23. 11:34
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
És van különösebb oka, hogy ennyire bele akarsz taposni egy amúgy is beteg ember lelkébe?
2019. jan. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

Jézusom, hogy jut ilyen eszedbe egyáltalán? Még ha ártott is neked, akkor is a legaljasabb szemétség lenne.

Ha jóakarásból szeretnéd, hogy ne reménykedjen vakon tovább, segíts neki leoltás helyett. Vidd társaságba, ismerkedjen meg több emberrel, hátha valaki elfeledteti vele a külföldit.

2019. jan. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mások magánéletéből szállj ki.
2019. jan. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ilyent semmi féle kép nem akartam neki írni de elég durván sikerült felba...a az agyam és gondoltam így akasztom ki őt .

Amúgy , hogy vigyem el társaságba ,hiszen 80 km-re laknak és szegény elég nehezen tud járni is és nem azért mert az egyik lába kb 5 centivel rövidebb

2019. jan. 23. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!