Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről a szituról?

Figyelt kérdés

Januárban jelentkeztem egy "nappali smink" 2 órás tanfolyamra egy helyi sminkeshez. Mondtam a barátnőmnek, hogy jöjjön ő is velem, mivel ő is szeret ilyeneket. Erre, hogy ő nem, nem megy más sminkeshez ilyen tanfolyamra, mert akihez jár alkalmi sminkelésre, nehogy megsértődjön. Mondtam neki, hogy szerintem ebben semmi nincs, nyugodtan eljöhetne, hisz csak nappali smink tanácsadásról van szó, de ahogy gondolja.

A kurz mellé az oktató egy saját kézzel írt kis könyvecskét ad, amibe különféle információk lesznek az ott tanultakról: melyik ecset mire való stb., amiket az órán fogunk átvenni. A barátnőm erre, hogy majd a kurz után ha nálam lesz a könyv, akkor át-e nézhetné? Mondtam neki, hogy persze.

Viszont egy másik barátnőm azt mondta, hogy ő biztosan nem adná kölcsön a könyvet, mivel mi ez már, hogy kurzusra nem akar elmenni, viszont azt elolvasná amiket tanácsol stb.

Nem szeretek irigy lenni, viszont a másik barátnőmnek is igazat adok...


Mit gondoltok erről? :)


2019. jan. 23. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnálnám az első barátnőt, hogy ennyire retteg attól, hogy mások mit gondolnak, esetleg megsértődnek.

De azért odaadnám neki a könyvet, mert nekem attól nem lesz kevesebb vagy rosszabb.

2019. jan. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Én mind a három hölgyet sajnálom, hogy az életükben a sminkelés kérdésköre ilyen horderjű
2019. jan. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. Akkor nevezd akárhogy. Ahogy neked tetszik. Lényeg: egy kurzus amiért te kiadsz pénzt és a másik nem akar, DE azért a kapott anyagba beleolvasna. Parancsolj. Örülök, hogy találtál egy pontot, amibe bele lehet kötni. Az pedig a tanfolyam tárgya... Eszem megáll!
2019. jan. 24. 13:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy igazoltad a felvetésem, de legalább lepontoztál.
2019. jan. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4. Legközelebb a kérdésre válaszolj és ne a kérdés tárgya alapján gúnyolódj és vonj le következtetést az emberekről! Talán akkor ők is rendesek lesznek veled. Köszi, hogy benéztél!
2019. jan. 24. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!