Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az amikor itthon...

Miért van az amikor itthon vagyok Magyarországon rosszul érzem magam? Már a határ előtt el fog a rossz érzés, pedig ilyenkor normális emberek jót éreznek, nem?

Figyelt kérdés

Semmi kedvem semmihez, emberekkel sem szeretnék beszélni stb..

Mikor külföldre megyek nagyon jó érzés fog el, Ausztria, Szlovénia, Olaszország, Németország, Szlovákia, mikor áttérek a hátáron nagyon jó kedvem lesz, ha megállít a rendőr azon is csak nevetek, ha van időm és energiám be megyek a városokba-falvakat felfedezni és ott minden egyes embernek köszönök stb.



2019. jan. 23. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Talán azért, mert eleged van Magyarországból, főleg az itthoni rendszerből. Jót tenne neked egy Nyugat-Európába költözés.
2019. jan. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Talán azért, mert mindenki rinyál? Senkivel nem lehet egy normális témáról beszélni. Ráadásul azok vinnyognak folyton, akiknek egyáltalán nem megy rosszul.
2019. jan. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom, szerintem előítéletes vagy. Meg ott kolbászból van a kerítés, itt meg kőből, fából.
2019. jan. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Azért mert nincs reális világképed és túltoltad ezt a külföldön minden jobb dolgot
2019. jan. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

Én is így voltam, majd elköltöztem angliába, és megváltozott a véleményem a nyugatról, meg magyareországról.

Régen én is alig vártam, hogy átlépjem a határt, annyira utáltam magyarországot.

Tavaly meg amikor otthon voltam egy hétig nyaralni, szörnyű volt visszatérni angliába... rendesen elkezdtem sírni amikor landolt a gép londonban pedig nem vagyok egy kislány...

26f

2019. jan. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
# Nyilván azért vágytál vissza Magyarországra, mert szabadság alatt voltál otthon, minden nap azt csináltál, amit akartál. Igazából szerintem ezt az "életmódot" sírtad vissza, nem pedig Magyarországot konkrétan.
2019. jan. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az lemaradt, hogy az előbbit az ötös válaszolónak írtam
2019. jan. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!