Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Utaztál már vonattal betépve?...

Utaztál már vonattal betépve? Milyen volt?

Figyelt kérdés
2019. jan. 23. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
hú hát senkinek nem ajánlom, nekem pánikrohamom lett
2019. jan. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elotte volt már? Mitol lett pontosabban?
2019. jan. 23. 17:14
 3/5 anonim ***** válasza:
igen.unalmas.
2019. jan. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2019. jan. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel szeretek betépni, ezért nekem tetszett.


Egyszer be voltam lsd-zve mikor vonatoztam. Nos, egy az hogy fantasztikus elhagyni az embertömeget a pályaudvarról. Mikor bélyegen/gombán vagy, olyan emberekkel akarsz lenni, akiker szeretsz, akik mellett jól érezheted magad. Nehéz megtalálni az ülőhelyed is, de ha megvan, onnantól kezdve elég király. Mikor átszálsz, rajtad az utazótáskád és jönnek a vidéki kisvárosi bípelők meg.bemondók... ajj, az is egy tök jó élmény. Látni az akácfákat, mókusokat, a nénik és a bácsik várják a porontyot, stb... Egy csomó szépséget észre lehet venni. Mikor megy a személyvonat. Ahogy zakatol a gép, a ritmusára figyelsz... A hangok egészen más táncot járnak úgy a fülben. És hát mikor az ablakon tekintesz ki, és bámulsz a nagy végtelenbe amúgy is egy lehengerlő érzés tud lenni még józanon tudattal is.


No és ha a kedvenc zenéid is szólnak a füledbe, nincs okod arra, hogy ne érezd magad szarul. Persze könnyen lehet, hogy továbbmész egy megállóval, mert picit elkalandoztál. Na mindegy. Emberekkel beszédbe elegyedni nem a legkönnyebb, ez függ a betépettségi szinttől is, de jobbára elvannak a vonaton az emberek egymagukban.


Beszívni meg hát... Volt mindenfélében élményem, én azért többségében ügyesen elfoglaltam.magam valamivel, valakivel.

2019. jan. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!