Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezért feltudnak jelenteni?

Ezért feltudnak jelenteni?

Figyelt kérdés
Az van, hogy az osztályban a csajok, kibeszélnek egy lányt az osztályból a hátuk mögött. Így k##va, úgy k##va. Nem védjük őt, mert tényleg az. De ne a háta mögött legyenek nagylányok. Ezért felvettem nemrég egy hangfelvételt, ahol éppen lehordják mindennek. Ezt ma beküldtem csoportba, hogy szembesüljenek már egymással. És most mi vagyunk a rosszak, akik csinálják a ssssszart. Pedig nem az a célunk hogy összekapjanak, hanem hogy legyen bennük annyi, hogy a szemébe mondják. És most azzal fenyegetőznek felfognak jelenteni. Nem mintha érdekel, csak kíváncsi vagyok. Gerinctelen banda.

2019. jan. 23. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem fognak a patkányok feljelenteni,csak a szájuk nagy,mert igazságot szolgáltattál :)
2019. jan. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel a másik csaj is feljelenthetné őket rágalmazásért...
2019. jan. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem fognak, ez nagyon ciki nekik. Ha nagyon pattognak, mond meg,hogy hamarosan kopogtatnak a zsaruk rossz hírnév keltése miatt, készüljenek. Tuti be fognak fo...ni
2019. jan. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem mondok én ezeknek semmit. Lehordtak mindennek, anyáztak MESSENGEREN. Holnap kíváncsi vagyok lesz-e mondani valójuk. 😊 Aztán meg majd küldik az 1 pofonos palijukat. 3-4 lány aki normális a tizenvalahányból.. ő rájuk lehet azt mondani hogy lányok, a többire csak hogy Ribaaanc, ez a szakszó rájuk. Nem értem őket.. Mi fiúk senkit, de senkit nem beszélünk ki. A hátuk mögött végképp nem... szánalmas. Köszi a normális kommenteket.
2019. jan. 23. 19:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Rossz lehet ezek után a légkör...persze tudom ilyen emberek közt mindennap egy újabb tűszúrás...
2019. jan. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na igen. És még 2 év velük...
2019. jan. 23. 21:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Simán feljelenthetnek, mivel nem egyeztek bele a hangfelvételbe, pláne nem abba, hogy nyilvánosságra kerüljön.
2019. jan. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Történt ma valami érdekes? :)
2019. jan. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Történt. 😂😂 meghaltam teljesen.😂

Reggel már ott álltak hárman, hogy merünk mi ilyet csinálni, stb.. Elmondtuk nekik amit tegnap is, és hívták a párjukat. Jöttek vagy 5-en 6-an. Egyik oda durrog elém, felfújta magát, én meg nyújtom a kezem, hogy majd lekezelek vele. Elkezdte szorongatni a kezemet, erre én is rászorítottam, és a gyerek összeesett.😂😂😂😂 itt volt az hogy én meg haverom szakadtunk. Kiröhögtük őket. Megkérdeztem valami gond van? Aztán a nagyobbik srác megszólalt, hogy nincs semmi... itt fordítottunk hátat, és mentünk átöltözni tesire.😂😂😂 hatalmas volt a mai nap. Mondtam egyik lánynak, akinek a palija ott volt, hogy mond meg a bakodnak, hogy ha kemény várom őt, dobja fel a kezét stb. Mert elvileg visszatérnek még dupla ennyien. 😂😂😂 Mi lett abból, hogy a lányok gerinctelen férgek, és az ember háta mögött elhordják mindennek, szemébe meg nyálaskodnak.

2019. jan. 24. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!