Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik helyet válasszam?

Melyik helyet válasszam?

Figyelt kérdés

A férjemmel 6 év után úgy döntöttünk, hogy nem folytatjuk együtt tovább. Egyelőre még együtt lakunk viszont ez inkább csak a kényelem és a pénz miatt. Szeptembertől viszont szeretnék egyetemre menni és két helyre vették fel (nem magyar rendszer) és nekem kell döntenem, hogy melyiket választom. Az egyik egy helyi egyetem míg a másik egy másik városban van ahová költözöm kellene. Van spórolt pénzem, ami egy évre lenne elég, tehát nem lenne gond ezzel egy darabig. Viszont mégiscsak kényelmetlen lenne, bele az ismeretlenbe, újra elölről kezdeni mindent és ott van a rizikó is, mivel senki nem támogat. Viszont szeretnék új párkapcsolatot és azt előnyösebb lenne ha egyedül élnék és nem az "ex-el". Meg mentálisan is jót tenne az újrakezdés, eleve tengerparthoz közeli hely ami mindig is vonzott. Viszont ismerősök szerint így is találkozhatok valakivel, hogy nem hozom haza (férjemmel eleve külön szobában alszunk) és emiatt ne hagyjak ott mindent, beleértve a részmunkaidős állásomat és amúgy is az új hely bérlése pénzvesztéssel járna.

Rengeteg érzelem kavarog bennem és nem tudom, hogy melyik lenne a jobb választás. (az egyetemeket tekintve mindkettő magas színvonalú oktatâst nyújt).



2019. jan. 23. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy városban, csak egy lakásban lakhattok a férjeddel?

Gondold végig, hogy már az alapfelvetésben kizártál több magától értetődő opciót is

2019. jan. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem vágj bele a fába, az az kezdd újra. Majd találsz te egy állást tanulás mellett, hiszen nem lehetetleb,rengetegen dolgoznak egyetem mellett. És ha azonnal el fogod kezdnei, akkor még hozzá tudsz tenni a megtakarított pénzhez is.
2019. jan. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!